Wpis z mikrobloga

@Maneharno: A co sądzisz o stawianiu danielmagical wyżej w skali(niewinności) od rafonixa? Obaj byli patologią,być może obaj zbierali na poprawę życia żeby wyjść na prostą. A tutaj wykopkowie mówią dość,rafonix jest gorsza patologia i musi zniknąć! Dajemy kasę magicalowi na poprawę życia w kwestii finansowej, bo ma "zmęczoną życiem matkę" i biednego brata(co też taki biedny wcześniej nie był).

Czy takie miarkowanie ma sens?
@PepeKing: Dajemy kasę? Ty dajesz? Te patotubery to goście z przerostem ego szczękające pieski i ulatniające się gdy przychodzi co do czego kreujące się na półbogów. Gość dostał po dupie i zamiast pomyśleć dalej atakuje. Spokornieje trochę, krzywda mu się nie stała.
@Maneharno: Ja to popieram,tylko zastanawia mnie fakt że magiacl który również promuje podobny content jest traktowany praktycznie po "VIPowsku".
Czy naprawdę dochodzimy do czasów kiedy ludzie będą dzielić patologię na gorszą i lepszą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Maneharno: Jedno wytłumaczenie mam na tę przypadłość.

Sądzę że to mechanizm obronny ludzi którzy popierają takiego magiala.Chcą myśleć że są lepsi od ludzi którzy płacili rafonixowi,więc krzyczom PATOLOGIA!!!PATOLOGIA!!!
Potem wpłacają magicalowi i już mają lżej na sercu( ͡° ͜ʖ ͡°) Psychika ludzka jest pełna niespodzianek. Udanych świąt
@PepeKing: No i warto dodać, że magical był, a raczej miał być pierwszą ofiarą wykopu, ale w związku z pewnymi zawieruchami przerodził się w ruchu wewnątrz portalu, a później wewnątrz yt i nie wiadomo co przyniesie jutro. Wykop jest pełen sprzeczności.