Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie
Dobra Zeldowe świry
Organizuje sobie prywatny #zelda #maraton , wszystkie gry singlowe wydane przez #nintendo w kolejności wydawania.
Legalnie zagram na wszystko co uda mi się zdobyć na #3ds (+VC, +DS), bo tylko tym dysonuję, co do reszty będę wspomagał się emulatorami. Niczego nie będę nagrywać, z 3DSa i tak bym nie mógł a tam większość gier ukończę, jednak zrobię sobie licznik czasu żeby skontrolować ile to zajmie, ogólny czas i każdej z osobna, chciałbym się tylko poradzić w kilku sprawach:
1. Czym najlepiej taki czas mierzyć, jakaś apka na telefon, kąputer?
2. Nie wiem jak ogarnąć Skyward Sword bez Wii (mija się z celem kupno konsoli dla 1 gry)

  • 18
@Jari9: skyward sword pewnie tylko emulator, ale będziesz potrzebować kontrolerów tak czy siak. Chociaż pamietam, że jeden cebulowy mirek ustawiał chińskiego pada przez miesiąc i mu się udało przejść na kompie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jari9: Wii to grosze, a przy okazji ograłbyś Wind Wakera i Twilight Princess na nim. Jak nie, to pozostaje kupno kontrolerów z motion plus i jakiegoś sensor bara bezprzewodowego, jak masz Bluetooth to emu je ogarnia. Ale nie wiem czy to wyjdzie dużo taniej od samej konsoli.