Wpis z mikrobloga

To, że mam #!$%@? współlokatora, który podkrada jedzenie i ogólnie pojęte środki higieniczne, przestawia prywatne rzeczy, wrzuca brudy do pokoju i tłucze naczynia to nic przy tym, co dziś odwalił. Prawilny współlokator (on z nim mieszka w pokoju, to dopiero jazda) wrócił i zastał swój komputer w innym, niż go zostawił, miejscu. Po chwili zauważył też mój widelec w stanie takim, jak na pic rel. A na końcu prawie wyrwaną baterię w owym komputerze. Reszty się domyślcie. Czekam na imbę roku gdy bohater wróci, bo 'akurat' gdzieś musiał wyjść.
#wspolokatordebil #patologiazmiasta
HerrJacuch - To, że mam #!$%@? współlokatora, który podkrada jedzenie i ogólnie pojęt...

źródło: comment_3jTx5PeVAUZpPkeWDy71zg8atyt02xy5.jpg

Pobierz
  • 111
Ogólnie koleś jest na swój sposób przerażający :D. Miałem tu auto, które zostało lekko uszkodzone (urwana wycieraczka, reszta wygięta, lusterko bez zwierciadła, spuszczone powietrze). Akurat w noc przed porankiem, w którym odkryłem szkodę, bohater kręcił się wokół tego auta i wychodził kilka razy. Nie dałem się wtedy porwać tym myślom, ale ostatnio gdy wrócił z papierosa za oknem zobaczyliśmy pic rel xD
A najgorsze jest to, że

HerrJacuch - Ogólnie koleś jest na swój sposób przerażający :D. Miałem tu auto, które...

źródło: comment_QcI2XIOfLNvaQEPG1aJ3pCsChZqPr1dp.jpg

Pobierz