Wpis z mikrobloga

@coo84: niech ma ale wiesz co jest, nie przeszedł bo to i to, masz pole do popisu w targowaniu. Jak pierdoły to bierzesz to na klatę bo i tak trzeba coś w takim loncie zrobić ale wiesz co jest. Ja moją lagunę kupiłem za 1500, wystawiona była za 2200, gość nie ukrywał wad ale powiedziałem, że jak przejdzie przegląd to biorę za 2200. Przeglądu nie przeszła przez zerwane górne mocowania amorów
@elemenTH: ja kupiłem lanomobil za dwa kafle , na dzień dobry poleciało 1500 w niego (sprzęgło, wtryski od gazu, reduktor, łożyska przednich kół) i nakulałem nim w cztery miesiące 18000 km
jedyne co sprawdziłem to właśnie rdza, wszystko inne da się naprawić
@coo84: no o to chodzi ale po #!$%@? to robić lewarkami na podwórku i tarzać się jak debil? Jedziesz na stację, diagnosta wydaje opinię to i to do zrobienia żeby przeszedł przegląd a reszta to wiadomka. Przy okazji popatrzysz od spodu jak to wygląda i czy rokuje czy nie. Ja laguną po zainwestowaniu tych 300zł jeżdżę rok, teraz zrobiłem hamulce z tyłu łączenie z linkami ręcznego i zrobię przód bo się
@grafikulus: co w tym dziwnego? Może chce wiedzieć gdzie jest #!$%@? szpachli albo gdzie był malowany, co masz za problem. Ja kupowałem za 5.200 i też wziąłem czujnik i później na stacje, bo chce #!$%@? wiedzieć co kupuje …
jak diagnosta klepnie przegląd PRAWDZIWY


@elemenTH: to ty chyba nie wiesz jak wygląda prawdziwy przegląd
samochody za 1900zł mają przynajmniej jedną z następujących wad:zdechły ręczny, dziurawy wydech, wypalony katalizator, rdza na elementach nośnych, luzy w zawieszeniu, sprężyny w stanie agonalnym, wywalone amortyzatory, uszkodzona przednia szyba, ubytki w oświetleniu, koniec butli
i każda z nich skutkuje negatywnym badaniem technicznym
nikt nie sprzeda fury z lpg za 1900 jeśli jest z nią wszystko
@grafikulus: W sumie to dlaczego po prostu nie podpisywac z handlarzem aneksu, ze w przypadku braku zgodnosci z przebiegiem lub klamstwem w sprawie braku wypadkow jest kara kilkukrotnej wartosci auta. Skoro sprzedawca jest tak pewny to nie powinien miec problemu z podpisaniem tego dokumentu.

czyli jeśli kupujesz Hamburgera zamiast Big Maca, to bułka mogła się toczyć po ziemi, a magister w kuchni do niego napluć, bo jakości najtańszych produktów się nie
@jack-lumberjack: to mało km zrobiłeś, tanie fury z lpg sprzedaje się przed większymi wydatkami, np. koniec butli, koniec oc, sprzęgło, remont głowicy a nie kiedy są w pełni sprawne i mają przed sobą świetlaną przyszłość
chyba że to od rodziny, znam przykład gościa który kupił astrę F za grosze z 80k przebiegu bo jego wujek sobie nowy samochód sprawił