Wpis z mikrobloga

@grafikulus: Bo jak chce dostać 1900 to powinien dać 2300-2500. Sam się tak naciąłem jak miałem furę na sprzedaż chciałem za nią 1k i za tyle wystawiłem, przyjechały janusze (tyle, że bez miernika) i psioczenie na to, na tamto i chcą negocjować na 800. To wystawiłem tydzień później za 1300 i poszedł za 1000. Prosta sprawa, tak pewnie do dzisiaj się bym z nim bujał ( ͜͡ʖ ͡
w takim budżecie sens ma mierzenie słupków i oglądanie spodu aby wykluczyć wstawienie dupy czy ćwiartki,


@lossuperktos: w takim budżecie sens ma podniesienie fury na lewarku i pobujanie nią żeby zobaczyć czy progi się nie zapadną, i obejrzenie mocowania elementów zawieszenia czy nie są skorodowane na wylot, cała reszta to kosmetyka
@coo84: zawsze mnie ciekawią te patenty wszystkie, bujanie na lewarku to już #!$%@? żenua

@lossuperktos: @Papasanbaba: Takie auto powinno się zabierać na przegląd do stacji diagnostycznej, jak diagnosta klepnie przegląd PRAWDZIWY to znaczy, że auto sprawne można brać i jechać a nie jakieś #!$%@? mierniki lakieru przy gruzie za 1900zł. Ma mieć hamulce, zawieszenie się trzymać, nie zostawiać 10cm plam oleju, skręcać a silnik dobrze pracować, to wszystko można
@elemenTH: Próbowałem u siebie koło zmienić ale jak zaczęło coś trzaskać pod lewarkiem to stwierdziłem że dopompuje i dojadę do wulkanizacji xD Ale ja to miętka faja jestem i się boje śmierci w płomieniach. Podejrzewam że dużo gorszę rumple jeżdżą po tym kraju.
jak diagnosta klepnie przegląd PRAWDZIWY


@elemenTH: to ty chyba nie wiesz jak wygląda prawdziwy przegląd
samochody za 1900zł mają przynajmniej jedną z następujących wad:zdechły ręczny, dziurawy wydech, wypalony katalizator, rdza na elementach nośnych, luzy w zawieszeniu, sprężyny w stanie agonalnym, wywalone amortyzatory, uszkodzona przednia szyba, ubytki w oświetleniu, koniec butli
i każda z nich skutkuje negatywnym badaniem technicznym
nikt nie sprzeda fury z lpg za 1900 jeśli jest z nią wszystko