Wpis z mikrobloga

@10048022:
Zajrzałem, choć temat średnio mnie interesuje. Ładnie wygląda. Ale dodaję do bookmarków, bo jak dziecko będzie szukać informacji o Chopinie to będzie mogło skorzystać z porządnie przygotowanego źródła.
Podła manipulacja z twojej strony. Nie czepiam się braku obraskufff. Czepam się że strona, będaca wizytówką działalności polskiego naukowca wygląda jak projekt zaliczeniowy ucznia szkoły podstawowej sprzed 30 lat, po kursie html-a z 3 lekcji. Anno domini lata 90, z początków internetów.


@grubson234567: Żadna podła manipulacja. Wkleję jeszcze raz tekst, który napisałem, bo go nie zrozumiałeś:

_ No głupszego tekstu to już dawno na wykopie nie widziałem. To tak, jakby mieć
A to strona domowa Linusa Torvaldsa


@Tibiasz: ten też dobry, pewnie nawet formata zrobić nie potrafi - https://stallman.org/

Czepam się że strona, będaca wizytówką działalności polskiego naukowca


@grubson234567: słyszałeś o regule KISS? Tym ludziom wystarczy prosty czarny tekst na białym tle, bo ich wizytówką jest ilość publikacji naukowych/patentów, a nie szablon z wordpressa. Jak sięgam piamięcią do czasów studiów, to każdy megamózg miał taką własnie stronę, bo służyła ona do
Dziennik Ustaw z przepisami też wygląda jak po 3 lekcji kursu tworzenia czasopism i kolorowych gazet


@pawel-niczyporek: Nie dziennik ustaw wygląda jak należy, jako dokument państwowy, z czytelną i spójna wizualizacją graficzną. Przykład mocno nie trafiony.

Piszesz conajmniej tak, jakby dziennik ustaw w każdej oddzielnej sutawie miał inny krój czcionki, rozmiar, sposób organizacji tekstu. - Bo tak analogicznie wyglądają strony wydziałowe.

Zaś co się tyczy prymatu treści nad formą - zgoda.