Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Państwu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czwartek to dobry dzień na wyniki dwóch #rozdajo - łącznie 20+ mirków

rozdajo 01 link

@tahti - otrzymujesz 1 kg gratisowy za najlepszy dowcip o teściowej (napisz na priv jakie żelki wybierasz, numer paczkomatu, telefon i e-mail) gratuluję :)

Po latach spotkało się trzech przyjaciół z LO. Chcąc, nie chcąc rozmowa zeszła na teściowe.
- Ja - mówi ten z IVd, który skończył medycynę - załatwię gdzieś cyjanek i dodam #!$%@? do kawy.
Ten po politechnice ( z IV c), zapodaje swój pomysł:
- Wezmę #!$%@? pożyczkę, kupie starej pipie Renault Clio i przetnę przewody hamulcowe. Niech się rozwali na drzewie, suka.
Gość z klasy sportowej, którego losy rzuciły na AWF, mówi:
- A ja kupie dwadzieścia tabletek Ibupromu, wezmą to wszystko do gęby, przeżuje, zrobię z tego kulę, wysuszę ja w mikrofali i zostawię na stole w kuchni.
- Ale po co? - pytają koledzy
- Wejdzie ta stara raszpla do kuchni, zobaczy kule i powie "Ale wielka tabletka Ibupromu". A ja wtedy wypadnę z łazienki i #!$%@?ę ją siekierą w plecy.

@Rain_ - dowolne zamówienie żelków z naszego Allegro Gusto powiększe Ci o dowolny gratisowy kilogram (przyślij na priv login Allegro)
@Wektorowy - dowolne zamówienie żelków z naszego Allegro Gusto powiększe Ci o dowolny gratisowy kilogram (przyślij na priv login Allegro)
@mikaliq - dowolne zamówienie żelków z naszego Allegro Gusto powiększe Ci o dowolny gratisowy kilogram (przyślij na priv login Allegro)
@pawel89dol - dowolne zamówienie żelków z naszego Allegro Gusto powiększe Ci o dowolny gratisowy kilogram (przyślij na priv login Allegro)
@zupa95 - dowolne zamówienie żelków z naszego Allegro Gusto powiększe Ci o dowolny gratisowy kilogram (przyślij na priv login Allegro)
@michalos21 - dowolne zamówienie żelków z naszego Allegro Gusto powiększe Ci o dowolny gratisowy kilogram (przyślij na priv login Allegro)
@SamuraiOrigami - dowolne zamówienie żelków z naszego Allegro Gusto powiększe Ci o dowolny gratisowy kilogram (przyślij na priv login Allegro)
@pejdzejro - dowolne zamówienie żelków z naszego Allegro Gusto powiększe Ci o dowolny gratisowy kilogram (przyślij na priv login Allegro)
@2k15 - dowolne zamówienie żelków z naszego Allegro Gusto powiększe Ci o dowolny gratisowy kilogram (przyślij na priv login Allegro)
@MtEden - dowolne zamówienie żelków z naszego Allegro Gusto powiększe Ci o dowolny gratisowy kilogram (przyślij na priv login Allegro)
@lykke - dowolne zamówienie żelków z naszego Allegro Gusto powiększe Ci o dowolny gratisowy kilogram (przyślij na priv login Allegro)
@Marbou - dowolne zamówienie żelków z naszego Allegro Gusto powiększe Ci o dowolny gratisowy kilogram (przyślij na priv login Allegro)
@Dzordz - dowolne zamówienie żelków z naszego Allegro Gusto powiększe Ci o dowolny gratisowy kilogram (przyślij na priv login Allegro)
@dezz - dowolne zamówienie żelków z naszego Allegro Gusto powiększe Ci o dowolny gratisowy kilogram (przyślij na priv login Allegro)
@MrFrost - dowolne zamówienie żelków z naszego Allegro Gusto powiększe Ci o dowolny gratisowy kilogram (przyślij na priv login Allegro)
@Xenus - dowolne zamówienie żelków z naszego Allegro Gusto powiększe Ci o dowolny gratisowy kilogram (przyślij na priv login Allegro)
@totrek - dowolne zamówienie żelków z naszego Allegro Gusto powiększe Ci o dowolny gratisowy kilogram (przyślij na priv login Allegro)
@rob3rt90 - dowolne zamówienie żelków z naszego Allegro Gusto powiększe Ci o dowolny gratisowy kilogram (przyślij na priv login Allegro)
@TheMaveR - dowolne zamówienie żelków z naszego Allegro Gusto powiększe Ci o dowolny gratisowy kilogram (przyślij na priv login Allegro)
@PrzyszlyNiedoszly - dowolne zamówienie żelków z naszego Allegro Gusto powiększe Ci o dowolny gratisowy kilogram (przyślij na priv login Allegro)

rozdajo 02 dzień kobiet link

Gratuluję różowym zwycięstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) w ankiecie wygrały penisy xD

@helisa - jeżeli naprawdę jesteś różową to wyślij mi na priv imię, nr paczkomatu, nr telefonu i maila, a wyślę Ci penisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@stokotow - jeżeli naprawdę jesteś różową to wyślij mi na priv imię, nr paczkomatu, nr telefonu i maila, a wyślę Ci penisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Agusiek - jeżeli naprawdę jesteś różową to wyślij mi na priv imię, nr paczkomatu, nr telefonu i maila, a wyślę Ci penisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gusto #zelki #rozowepaski
Pobierz ecco - Dzień dobry Państwu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czwartek to dobry dzień na wyniki dwóch #rozda...
źródło: comment_ZIOsEWHbRUnMt33sKWJPMnMZxsfWR3q5.jpg
  • 6