Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rzekomo ładne dziewczyny mają w życiu wszystko na tacy. Mam 22 lata, podobno jestem 10/10 (nie, że sobie coś ubzdurałam - pokazywania zdjęć nie będzie, ale pamiętacie Kasię z mirko wesela? Raz miałam wielokrotnie większą atencję w internetach, chyba na całą Polskę albo i nieco poza, za sprawą przypadkowego zdjęcia z uroczystości), lubię wygodne życie i chciałabym znaleźć swojego sugar daddy. Mógłby być nawet sporo starszy. Nie prowadzę jakiegoś bardzo bujnego życia towarzyskiego, ale jak już się gdzieś pojawię to niestety oblepiają mnie sami gołodupcy. Miałam już kilka sytuacji, gdzie próbowałam flirtować ze starszymi zamożnymi facetami, ale żaden z nich nie dał wyraźnego sygnału zachęcającego do czegoś więcej.
Tak więc Mirki, gdzie radzicie szukać takich Panów? :)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: No tak jak Ci napisał @strand: możesz zaoferować 10/10. Fajnie. Ale to szybko zużywający się składnik aktywów. My, którzy umiemy liczyć i zarabiać kasę, wolimy wiązać się z równymi sobie. A aktywa szybko tracące na wartości wolimy wynajmować, niech się o nie martwi na dłuższą metę właściciel. No i wreszcie to z punktu widzenia faceta dość istotne - po okresie ostrej fascynacji sobą o czym będziemy gadać???
lubię wygodne życie i chciałabym znaleźć swojego sugar daddy. Mógłby być nawet sporo starszy.

To brzmi jak "chciałaby zostać #!$%@?ą" (ʘʘ)

jak już się gdzieś pojawię to niestety oblepiają mnie sami gołodupcy

próbowałam flirtować ze starszymi zamożnymi facetami, ale żaden z nich nie dał wyraźnego sygnału zachęcającego do czegoś więcej.

Gołodupcom wystarczy, że masz urodę, bo to pustaki....ja ty(bez urazy).
Ci zamożni szukają kobiet pięknych i inteligentnych, a