Wpis z mikrobloga

  • 1
@produktdotestow: Korwin ma poglądy wolnościowe w kwestiach gospodarczych, ale konserwatywne w kwestiach światopoglądowych. Wolnościowiec to libertarianin, a Korwin jest prawicowcem.

No chyba, że jego poglądy przepuścimy przez magiczny translator.
  • Odpowiedz
@produktdotestow: Obawiam się, że nie ma nad czym dewagować. Powiedział to, co powiedział, i tyle. Zakładam, że był przytomny i zdawał sobie z tego sprawę. Ten człowiek jest oportunistą - jeśli wolność przeczy jego konserwatywnej naturze, tym gorzej dla wolności...
Tych ustępstw jest zresztą więcej. Wolnościowiec z prawdziwego zdarzenia nie podnosi kwestii zamknięcia granic. Wszelkie regulacje uderzające w wolnego człowieka powinny być wyeliminowane. Natura gospodarki (i społeczności w ogóle) jest taka,
  • Odpowiedz
@Tarec: Dokladnie tak, mówią o wolności, ale jeśli chodzi o poglady spoleczne to sa takimi samymi konserwami jak PiSowcy. Smutne, bo jeśli chodzi o gospodarke to ja akurat ich poglądy uważam za ciekawe.

Ale to i tak tylko teoria, bo Korwin włączył protokół 1 %...
  • Odpowiedz
@Humingrid: Oczywiście że pomijając kontekst i odbierając te słowa dosłownie powiedział głupotę, ale każdy kto nie widział go pierwszy raz na oczy raczej mimo wszystko wie co miał na myśli. Mógł zamiast mówić "dlatego kobiety powinny zarabiać mniej" powiedzieć coś w stylu "dlatego kobiety nie powinny się dziwić, że średnio zarabiają mniej". Ale to jest Korwin, czego Wy od niego wymagacie ( )

Co do rozróżniania
  • Odpowiedz
@produktdotestow:

Kwestie światopoglądowe:

- Obrona profesora Hazana
- Uważanie, że aborcja to morderwo
- Niegatywny (to i tak eufemizm) stosunek do Homoseksualistów

To chocby takie pierwsze 3, co do reszty to przekaz samego Korwina jest tak różny w pewnych kwestiach, że ciężko znaleźć jedno stanowisko. Dodatkowo w programie partii nie ma słowy o powyższych przykladach. (tak, przeczytalem)

Kwestie związane z finansowaniem szkół, zasiłków dla rodzin oraz bezrobotnych uważam za kwestie gospodarcze,
  • Odpowiedz
@produktdotestow: Zastanawiam się jakim fanatykiem trzeba być, żeby uważać, że to nie jest narzucanie zdania. Wolność rozpatruje się na poziomie gospodarczym i społecznym. Jeśli nie uważasz, że wolność społeczna jest ważna to w takim razie nie jesteś wolnościowcem w pełnym tego słowa znaczeniu.

Jeśli to nie są konkrety to to samo można powiedzieć o programie partii, bo nawet tych moich "ogółów" nie znalazłem.
  • Odpowiedz
@igiproject: że niby ja jestem fanatykiem Korwina? Dobre. Czyli podsumowując - wg Ciebie człowiek, który mówi że homoseksualiści są spoko może być wolnościowcem, a człowiek który ma do nich negatywny stosunek już nie? Nieważne, że ten pierwszy chce innym ten pogląd narzucić, a ten drugi prywatnie ma zdanie jakie ma, ale mimo tego broni praw tej mniejszości?

Nie zgadzam się z tym co mówisz, ale oddam życie, abyś miał prawo to
  • Odpowiedz
@produktdotestow: Negatywny stosunek do tfu tfu homosii objawiajacy sie potencjalnymi działaniami polityka (potencjalnymi, bo nie zapowiada się wejście do parlamentu) ? Wolnosc nie powinna być dla wszystkich? Chyba ze wolność dla wybranych to ok. ;]
  • Odpowiedz