Wpis z mikrobloga

Szkoda że nikt nie pomyśli o normalnej transmisji z AM z komentarzem i widokiem nie tylko ze stramujacego samochodu z dobrej woli uczestnika


@jedi87pl: lol, nikt nie pomyśli? Był ten pomysł rzucany.
Znajdź kogoś kto ma wszystkie wymagane DLC i chęć do streamowania i komentowania zamiast jechania :)

Każdy powinien się czuć takim samym uczestnikiem.

J/W - to nie jest zależne od organizatora...

Jeżeli masz ochotę to zawsze możesz się zgłosić
Po prostu skoro na Pro jest możliwość i jest komentarz a AM jest rownorzedny i tak samo zalicza się do klasyfikacji powinien być traktowany na równi. Ktoś się na pro znalazł żeby prowadzić transmisje... Nie dość że sam chętnie obejrzę powtórkę to po drugie kilka osób mogłoby ten wyścig też zobaczyć wiedząc że jadę. Każdy ma jakiś znajomych którym chciałby się "pochwalić". Tyle...
@jedi87pl: Używaj opcji 'odpowiedz'.
Ale wszyscy by chcieli (ja też) transmisji z AM takiej jak z PRO, problemy które wyżej opisałem są nie do obejścia i tyle. Po prostu nie ma nikogo kto miałby transmitować zamiast jechać, zawsze możesz to być Ty.
Swoją drogą transmisja wyścigu to coś co sprawia, że warto walczyć o wejście do Pro, dla mnie jest to ogromna motywacja i pewnie dla innych też, gdyby w AM
@jedi87pl: AM nie jest równorzędny z PRO. Jest niższą kategorią z adekwatnie mniejszym zainteresowaniem. Skoro jest jeden chętny komentator do transmisji, to oczywiste, że będzie transmitował ten ważniejszy wyścig.

Ktoś odwala w swoim wolnym czasie kupę roboty - dobrowolnie i za darmo, więc hasła typu "powinienem być traktowany na równi" są w moim mniemaniu w takiej sytuacji zwyczajnie niegrzeczne. Nikt tu nie ma złych intencji - po prostu nie ma chętnych.
@jedi87pl: To śmiało znajdź innego chętnego który ma sprzęt do streamowania, czas, chęci i umiejętności. A jak nie to kasujemy AM, żeby było sprawiedliwie ;)

O już widzę, Renton się zgłosił, no to jest nadzieja ( ͡° ͜ʖ ͡°)