Wpis z mikrobloga

Ej mamy kolejne #rozdajo! Plusujcie jak najszybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do wygrania nie byle co bo...
2 karty na zakupy na BP, paliwko, żelki, nawet podobno wódeczka i inne alkohole wchodzą w grę!
No po prostu wszystko co można kupić na stacji BP, to kupicie z naszą kartą!

Kwota? 50 POLSKICH ZŁOTYCH!


Ale dobra nie byle co do wygrania więc zasady:
- do rozdania są 2 karty, każda po 50zł - ale...
- jeśli przekroczymy 2500 plusów - dokładamy 3 kartę
- więc plusujta a zwiększacie swoją szansę

Zastanawiamy się czemu...Solgaz tyle się nie odzywa na wykop.peel
Czekamy na najlepsze wytłumaczenie, wybierzemy 2 albo 3 opcje - w zależności od ilości plusów.

Pamiętajcie! Plusiki też się liczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozdajo #zadarmo #cebuladeals #kasa #konkurs @SOLGAZ
#paliwo #motoryzacja i trochę #heheszki

*tło zdjęcia nie wchodzi w rozdajo ʕʔ
goodkloo - Ej mamy kolejne #rozdajo! Plusujcie jak najszybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do wygr...

źródło: comment_dOHa7RFNg1ixJsrbGtwqtkvtVVmYza2y.jpg

Pobierz
  • 99
@goodkloo: Transparentność przy prowadzeniu profilu - ok.

Wiadomo, że mądry Polak po szkodzie.

Jak wrócić do społeczności, w której zostałeś banitą ?
Skrucha i siedzenie w kącie ?
Zasłona dymna - zwolniliśmy mireczka, ale zatrudniliśmy mirabelkę, która teraz odpowiada za mirko ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo podejrzewam, że # rozdajo spotkałoby się z falą hejtu i podejrzeniami przekupienia. (Pomijając fakt, że będą mireczki "pewnie zarzutka, ale
@GTOnizuka W żadnym wypadku nasze małe "rozdajo" nie jest atakiem na Solgaz itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcielibyśmy usłyszeć jakieś konkretne wytłumaczenie, bo szczerze puszczenie zasłony dymnej i schowanie się nic nie zmienia. Właśnie po takich akcjach cierpi cała branża. Nie można pozostawać na to obojętnym.

Mogli zrobić wiele, ale naszym zdaniem na chwilę obecną zrobili najgorsze co można zrobić, czyli "nas tu nie było. Wykop jest zły.
@Lapidarny: @goodkloo: myślę, że nie ma sensu udowadniać takiej społeczności, że są w błędzie. Zawsze łatwiej będzie komuś wylać falę hejtu i śmieszkować, niż przeanalizować całą sprawę - do tego trzeba włożyć więcej energii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@goodkloo: no jeśli to ten który zaczął całą aferę to tak, pytałem o niego. Całą aferę pamiętam tak, że ktoś przyszedł, zrobił wpis że Solgaz kłamie i tak dalej i w sumie reszta poszła dalej ale w sumie nie wiem nawet co kierowało tym Mirkiem że tak zniszczył firmę xd