Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie że ludzie przychodzący do pracy z urzędu pracy chcą jak najszybciej zostać zwolnieni żeby dostać zasiłek...
Mam dość.
#damprace #szukamludzi
Może spróbuję tutaj, wielu Was tutaj siedzi może ktoś będzie chętny, z up rezygnuje a z pośredników nie mam zamiaru korzystać bo to złodzieje.

Montaż dźwigów osobowych i towarowych

Szukam ludzi niekoniecznie zaznajomionych z branżą, przyuczymy bo nie jest to jakaś wielka filozofia. Szukamy na stanowisko pomocnika montera. Jeśli jest jakiś doświadczony monter to też jak najbardziej pisz.

Warunki bo to najważniejsze
- Praca w dwuosobowych zespołach (Monter plus pomocnik)
- Praca głównie delegacyjna (30zł na posiłki dziennie podczas delegacji w razie pracy na miejscu 15zł na posiłek regeneracyjny)
- Pierwszy miesiąc umowa zlecenie 2500zł netto. Później umowa o pracę z ustaloną stawką (pomocnicy u nas otrzymują minimum 4000zł netto)
- Wszystkie koszta związane z pracą pokrywam, posiłki, hotel (pokój dwuosobowy z łazienka z dostępem do kuchni, nie śpimy po kwaterach robotniczych czy barakach) dojazd z domu do pracy i z pracy do domu, badania, ubrania etc.
- Możliwość po przyuczeniu awansu na montera, stawka procentowa od dźwigu (monterzy nie schodzą poniżej 10k miesięcznie)
Pracujemy głównie na śląsku, ale nierzadko popylamy po świecie. Między innymi Szwajcaria, Niemcy, Czechy choć w Iraku też był kontrakt (Przed wojną)
- Praca 7-17 albo 8-18 zależy od zespołu w tym godzina przerwy.
Czasem się trafia dalsza delegacja że nie opłacalne jest zjeżdżanie na weekend, wtedy chłopaki pracują w soboty a w niedziele odpoczynek płatny 150zł.

Wymagania
- Zdrowie, będzie trzeba przejść badania psychotechniczne i wysokościowe pow 3m.
- Jak pisałem wyżej doświadczenie niewymagane, ale jak masz to zawsze możemy porozmawiać o jakichś lepszych warunkach
- Prawo jazdy kat.b
- Klasycznie chęć rozwijania się i umiejętność pracy w zespole

Dla obeznanych w temacie, 90% dzwigów od Orony, sporadycznie Klemman i Schindler. Choć inne cuda się zdarzają, ale to margines.
Jak coś pominąłem to pytajcie, będę miał chwilę to odpiszę, oferty proszę kierować najlepiej na priv. Zanim coś tego to chciałbym zamienić przynajmniej kilka zdań.
Spam tagami, przepraszam.
#slask #katowice #bytom #chorzow #zabrze #gliwice #tychy #rybnik #pszczyna #zory #rudaslaska W sumie jeden monter jest z #wisla to tez zawolam.

Proszę sobie nie robić jaj, to jest poważna oferta, dziękuje.

- Edit: praca od 6 marca.
  • 109
@bergero00: Praca od 6 marca to masz chwilę żeby się zdecydować.
@winterfresz: Potrzebuję dwóch nowych pomocników, próbowałem 4 osoby, jeden alkoholik wiecznie #!$%@? w robocie, podziękowałem. Drugi kradł, podziękowałem, trzeci przerobił tydzień i zrezygnował, było mu za ciężko (choć robota jak na budowlankę wcale ciężka nie jest)
Czwarty w ogóle się nie pokazał a wydałem kasę na badania etc.
Same straty dlatego szukam tutaj i idę gdzieś pospamować jeszcze.
Zatrudniam
@Pan_Statystyk: skomentuje taktycznie bo moze za kilka miesięcy bede chcial wracac z niemiec do Polski. Powiedz w jakim miescie masz bazę? Bo wlasnie na slask mozliwe ze bym wracał. I jesli np ktos ma problem ze wzrokiem w jednym oku to przejdzie te badania?