Wpis z mikrobloga

Mireczki dziś taka sytuacja w metrze w #warszawa . Wchodzi gosciu normalnie ubrany (nie bezdomny) 170cm 80-85kg i mówi do 10 osób które najbliżej siedziały (w tym mnie), ze ma nowotwor zlosliwy czaszki i jest po 3 trepanacjach czaszki i prosi o pieniadze na jedzenie, zeby nie umrzeć z głodu, bo prace przez chorobe stracił i na dowód pokazuje tył głowy, gdzie faktycznie widać, że ma jakąś narośl podskórną, czyli pewnie prawde mówil, że ma nowotwór.

Przy czym 0 śladów (blizn) po trepanacji, nikogo sie nie spytał, czy ktoś możeby miał, albo mógł mu pomóc w znalezieniu pracy, 0 dowodów w postaci dokumentacji medycznej, że miał te trepanacje, jak dla mnie żerował na swojej tragedii i na empatii ludzi, no jego postawa nie sprawiła abym go chodź trochę polubił i zdecydował, że mu pomogę.

6/10 osób wyciagneło portfele i mu dało kasę, ludzie są naiwni...

#takbylo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niepopularnaopinia #zdrowie #medycyna
  • 12
@XML_to_HTTP_via_XSLT ja miałem skroniową kraniotomię w wyniku urazu i w najlepsze sobie żyję, pracuję, uczę się a raczej douczam bo pracbaza ochrona zdrowia do tego latam na siłkę i uwierzcie można normalnie funkcjonować co wcale w niczym nie przeszkadza tylko już na łyso się nie golę bo blizna głupio wygląda. Jeżeli ten typ chodzi i normalnie, logicznie metodami werbalnymi przekazuje emocje to oszust i gonić łapciucha!
@XML_to_HTTP_via_XSLT: Na warszawskim Starym Mieście przy kościele św. Anny zaczepiał ludzi facet ubrany w garnitur (używał tego jako argument, mówił ludziom, że przecież nie jest jakimś żulem, bo jest porządnie ubrany), który opowiadał bajkę, jak to stracił pracę, a akurat wyszło tak, że żona w ciąży. Chyba ożenił się ze słonicą, bo wciskał ludziom tę bajkę przez co najmniej rok xD