Wpis z mikrobloga

Mirki, co sądzicie o pracy na 2 monitorach? Pracuję dziennie po około 10 godzin na komputerze, czasem lubię sobie zrobić przerwę na pogranie, obejrzenie śmiesznych kotów na wykopie, ale tak to głównie pracuje [nie jako programista).

I tutaj moje pytanie, bo mam aktualnie 1 monitor 24" i drugi się kurzy 23" i nie wiem czy go sprzedać czy uzywać. Co da mi takie posiadanie 2 monitorów podłączonych w komforcie pracy?

#pytanie #monitor #monitory #tv #praca #firma #wlasnafirma #dzialalnoscgospodarcza
  • 24
@Verybad: poważnie, teraz robiłem zestawienie wyposażenia dla marki do domu na jej lapie,
nie dałem rady. skończyłem dop w domu/pracy gdzie miałem na jendym ekranie przeglądarkę ze sklepem agd a 2 monitor arkusz w którym pisałem porównanie...

na 1 ekranie już tego bym nie ogarnął z takim spokojem jakim to robię przy 2 wyświetlaczach
@Verybad: Normalnie, sam tak czasem robię, ze gra na jednym a przeglądarka na drugim.
Kwestia tylko się obyć a później zobaczysz jak jeden monitor ogranicza.
@Verybad: jeśli teraz tego nie czujesz, to nic Ci nie ułatwi, bo po prostu go nie potrzebujesz. Jakbyś potrzebował i miałoby to usprawnić Twoją pracę, to już byś go podłączył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sebawo: Nie do końca, bo po prostu nie wiem jak to ze strony praktycznej wygląda praca na takim. Co się minimalizuje, do czego mamy cały czas podgląd, jak praca na 2 monitory jest podzielona etc.
@Verybad: 144hz bodajże tylko w pełni DisplayPort obsługuje (sic!) a przy tym drugim zwykłym (zakładam FHD, 60hz) HDMI i DVI to wszystko jedno, HDMI wysyła dodatkowo dźwięk.