Wpis z mikrobloga

Eee tam, żadna magia, po prostu alkoholizm i pety. Zapytaj o niego jakiegokolwiek wokalistę albo profesjonalnego muzyka, to ci dodatkowo fachowo opowie, co pan Dyjak sobą reprezentuje (jako muzyk, nie jako człowiek).
@noitakto: Według mnie muzyka to nie tylko oktawy czy technika, choc mi osobiście muzycznie to się jak najbardziej podoba.Uważam ze muzyka ta dobra to w głownej mierze emocje które sie za nią kryją. Zachwycam się wrażliwością tego Pana i ładunkiem emocjonalnym, który osobiście trafia do mnie w 100%. bardzo go lubię i to jak wyglądało jego życie oraz to jakim jest człowiekiem pozwala mi uważać ze to co śpiewa jest prawdziwe,
@TurboTapir: że to jest prawdziwe, co pan Dyjak robi, to ja nie mam najmniejszych wątpliwości. Chodzi mi raczej o jego umiejętności wokalne. Dla mnie jest on bardziej ciekawostką niż wokalistą. Porównaj go sobie z Tomem Waitsem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@noitakto: Jak wyżej, bardzo mi się podoba to muzycznie, ten zniszczony głos tylko dodaje jego utworom charakteru. Razem z formą i warstwą liryczną tworzy to genialną całość, którą kupuje bez dwóch zdań :) A co do porównań to raczej tak nie można. Równie dobrze mógłbym porównać go do śpiewaka operowego i uznać ze Dyjak jest do dupy XD. Może to być profanacja ale jeżeli chodzi o głos to bardziej kojarzy mi
@noitakto: chodzi mi o porównania. Dyjak może się podobać czy nie. Dla mnie jego utwory są magiczne, mam ciary za każdym razem i szanuje jego twórczośc motzno. A ktoś może powiedzieć ze nie lubi go bo technika, głos żula i #!$%@?. Kto co lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@noitakto: nie zgodzę się z twoją opinią. Dyjak ma bardzo duże możliwości wokalne które pokazuje na koncertach, może nie jest to perfekcyjny śpiew, jest w 100% naturszczykiem i nigdy nie miał do czynienia z żadnymi "trenerami", porównywanie go do innych pięknych i wymuskanych wokalistów nie ma sensu

a to jakie o nim mają zdanie inni muzycy... wystarczy sprawdzić z kim grywa lub kto występował u niego na płycie (mówię o instrumentalistach)