Wpis z mikrobloga

heh, a podludzie z łazienkowskiej znów udowadniają że są podludzmi. Jak #!$%@? można komuś zniszczyć cały lokal tylko dlatego że byli tam kibice Ajaxu? Jestem kibicem. Jeżdżę na mecze, jeżdżę na wyjazdy, utożsamiam się w pewnym sensie z tym środowiskiem ale za każdym razem jak widzę co Ci Janusze chuliganki #!$%@?ą to aż mam ból dupy. Jak nie #!$%@? aut i wybicie szyb w budynku klubowym Polonii podczas wigilii(!) klubowej to #!$%@? klubokawiarni... Legia od dawna nic nie znaczy na Polskiej scenie H.(Tak, WRWE ostatnio padło...ale prawda jest taka że to nie powód do chwalenia się) stąd takie podludzkie akcje.

#legia #mirkohooligans #kibice
  • 63
@karmajkel-nowak: No widzisz... nazjeżdżało się do Warszawy z Nadarzyna i innych wiosek debili i szaleją. Szkoda mi właścicieli tego lokalu - nie byłem tam, ale niedługo na pewno odwiedzę.

@Markizek: Nie przesadzaj. Tacy ludzie i tak znajdą Sobie inne zajęcie niż chodzenie na mecze, nie wiem, będą bili fanów "Boys" bo Oni to #bojowkazenkamartyniuka xD
@JahMuffin: Jak na razie jedyną osobą która się kompromituje jesteś Ty. dodam xD będę śmieszek zawadiaka.

Serio myślisz że masz jakiekolwiek prawo mówić komukolwiek czy może nazywać się kibicem czy nie? Jak będę chciał będę nazywał się nawet #!$%@? zającem a Tobie kompletnie nic do tego. Ogarnij się chłopcze, taka rada od dobrego człowieka.