Wpis z mikrobloga

@mirodziej: czy to dziwne ze jak ludzie dodają wpisy do obserwowanych to chcą dostawać powiadomienia na temat który zaobserwowali? Gdzie tu ból dupy skoro cały mechanizm tagów właśnie do tego służy.
  • Odpowiedz
@cup12552 nie widzisz gdzie ból dupy? Zobacz ile ludzi odpisało na ten wpis krytykując użycie tagu, ile poświęcili na to czasu i energii, zamiast po prostu zignorować xD widac, że mirabelka nie miała złych intencji, całego świata nie naprawisz xD
  • Odpowiedz
@mirodziej: No dlatego ze nie miała złych intencji to jej napisali że źle otagowała i wyjaśnili do czego tag służy. Gdyby @poborca_podatkowy faktycznie zwyczajnie nie wiedziała ze zawołała 6k niezainteresowanych to by skasowała wpis i dodała na nowo bez tego tagu skoro tego nie zrobiła to wnioski zostawiam każdemu z osobna. Tez się pare lat temu pomyliłem i w tym stylu otagowalem ale jak mi napisali do czego ten tag służy
  • Odpowiedz
@cup12552 skasowanie wpisu nie cofnie powiadomienia, więc to nic nie zmienia, a moze nie jest into wypok, a może ma to w dupie... napisali, że źle otagowala, ale w jaki piękny sposób xD to prawda, jej błąd, ale widzę że cię piecze, że powiadomienie nie dotyczyło kuponu na Ali czy innego szajsu
  • Odpowiedz
@poborca_podatkowy: ale niżej były tez dwa normalne komentarze
@mirodziej: skasowanie właśnie cofnie powiadomienie(o ile ktoś nie odczytał) edycja nie cofa powiadomień, ani tez nie wywołuje(jak dodasz jakiś tag podczas edycji to nikogo z niego nie zawołasz.
Już mi to wisi, pogodziłem się ze duża część użytkowników wykopu jest zbyt głupia żeby tagować i nie ma sensu im nawet tłumaczyć wiec już mi się nie chce nawet odpisywać na powiadomienia nie
  • Odpowiedz
@cup12552 jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie. Ja też obserwuje tagi, w których często są rzeczy nie na temat albo które mnie nie interesują, ale wtedy po prostu to ignoruje xD
  • Odpowiedz