Wpis z mikrobloga

Już jestem po szpitalu. 12 dni na neurologii daje do myślenia. I tak pomyślałem, że macie to wykuć na pamięć: http://www.ratowniczy.net/jak-rozpoznac-udar-mozgu-szybka-pierwsza-pomoc-jest-niezbedna/
Tylko dzięki temu, że ludzie, którzy byli przy mnie znali te zasady, mogłem po tych 12 dniach wyjść i normalnie żyć. To powinno być wpajane dzieciom zanim poznają alfabet!!

I po wyjściu tak tylko napomknę:
1. Wielki szacun dla pracowników pogotowia, którzy mnie zabierali (i dla wszystkich),
2. Wielki szacun dla pielęgniarek, które mają ciężką i odpowiedzialną pracę i te, które pracują w szpitalu gdzi ebyłem wykonują tę pracę wzorowo!
3. Wielki szacun dla salowych, które mają podłą robotę ale wykonują ją tak jak trzeba!
4. Wielki szacun dla lekarzy, którzy się mną zajmowali.

Pobyt w CSK na Banacha w Warszawie przywrócił mi wiarę w dobre imię służby zdrowia a po 12 dniach wiem co mówię.

#zdrowie
#casuperuwcsk
#udar
#chorujzwykopem
  • 11
  • Odpowiedz
@Sniezkaberka: Spoko - pytaj o co chcesz :) Nie mam - jestem okazem zdrowia. Ok. rok temu miałem badania wydolnościowe w klinice sportowej i mam wydolność ponadprzeciętną dla normy mojego wieku. Zero problemów z ciśnieniem, sercem. Udar wystąpił nagle i bez ostrzeżenia. W tym roku będę kończył 40 lat.
  • Odpowiedz
@Sniezkaberka: Do końca życia acard a na miesiąc jakiś jeszcze - nie pamiętam teraz bo jestem poza domem. Kontynuacja tego na receptę będzie znana po wyniku holtera EKG, który mam mieć zrobiony i po wyniku krzepliwości, który mam do odbioru za ok. 10 dni,.
  • Odpowiedz