Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ktoś spod tagów #stulejacontent #twnogf #przegryw zapisywał sobie content, który wrzucał Login pod tagiem: #wyrywajzloginem
Tag ma 183 obserwujących, sorry, za zawołanie ale może macie jego porady.
Kiedy miał konto i opisywał co i jak, nie byłem zainteresowany, teraz gdy go tu nie ma chętnie poczytałbym wpisy.
Google szwankuje i znajduje tylko pare, wpisy były ~2lata temu. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pamiętam tylko, że polecał volatification i Tindera...

A może ma tu aktualne konto? Mirki z Warszawy na pewno go pamiętają, śmigał na Warszawskiewykopparty. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Eloszka i #yolo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 12
PrzyjemnyNarrator: Siema, tu ja, Login. Nie mam za bardzo jak potwierdzić tożsamości, więc musisz mi po prostu zaufać.

Link mi podesłała znajoma.

W czym potrzebujesz pomocy? Facebooka Ci nie zostawię tutaj, ale jak odpiszesz, to mogę prywatną wiadomość napisać czy coś.

PS: Konta nie zakładam ponownie, no way. Nie po to uciekałem od wypoku by czytać takie #!$%@? jak @rak_kontent ponownie xd

PS2: Jakbym Wam moją aktualną kobitę pokazał to ładnie
OP: @AnonimoweMirkoWyznania: Login:
Wierzę na słowo, na szczęście ogarnąłem archiwum i mam czego chciałem. 45stron pdf, ale z dużymi odstępami.
I ogarnę sexcatcher tak jak polecałeś, przeczytałem 5 poziom i stwierdziłem, że tylko rozwój os. i nic ciekawego.
Powodzenia ex-mirku, szanuje jak #!$%@?. ( ͡ ͜ʖ ͡)

PS: Wystalkowałem Cię w google, ale nic nie potrzebuje już

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis