Wpis z mikrobloga

@Pshemeck: Ale tu chyba wyrażała swoją subiektywną opinię na swoim prywatnym koncie - nie działała poprzez radio/gazetę czy gdzie ona pracuje - mylę się?

Mordowania nie popieram, ale młody agresor, który ma już na koncie różne przewinienia i kradnie, jest odpadem.
  • Odpowiedz
@Pshemeck: I w czym problem? Zabił - pójdzie siedzieć - Ty młodocianego przestępcę uważasz za człowieka, ktoś inny może go mieć za bydlaka. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i tyle - prawo i tak mordercę obejmie.
  • Odpowiedz
@ateibok: "Zabił bydlaka a pójdzie siedziec za człowieka" Spoko, opinia dziennikarza. Ciekawe czemu inni nie mają jaj by takie zdania napisać...Chwila, może oni mają mózgi? I nie jest ważne czy to dziennikarz z gazetki szkolnej czy z TVN. Każdy kto kończył studia dziennikarskie miał na ten temat w ch... wykładów. Nie wiem czy je przespała czy kończyła marketing i zarządzanie.
  • Odpowiedz
@Pshemeck: Pracowałam w dużym ogólnopolskim radiu - dziennikarze normalnie mają swoje blogi, gdzie wyrażają własne opinie. Na arenie medialnej są zobowiązani działać zgodnie z etyką, ale prywatnie mogą lewakować czy prawakować ile wlezie i ogranicza ich tylko prawo, a nie zawód.
  • Odpowiedz
@ateibok: W taki sposób żaden dziennikarz nie może lewakować. Co innego pisać jak Lis czy Najsztub a co innego jak ta dziennikarzyna. Tutaj nie ma zmiłuj. Ogranicza ich nie prawo a dobro spółki i interesy. To biznes i żadna poważna stacja nie pozwoli na takie lewakowanie czy prawakowanie.
  • Odpowiedz
@Pshemeck: Dobro spółki to sprawa tak oczywista, że nie ma sensu się nad tym roztkliwiać - skoro ta dziennikarka się nie boi utraty pracy, to już jej prywatna sprawa. Być może wie, że taka opinia nie wpłynie na jej stanowisko lub zwyczajnie ma to w dupie. Dziennikarka jest wolnym człowiekiem, ryzyko związane z wpisem to jej wybór - nad czym się roztkliwiasz? Nie ma prawnego zakazu wyrażania kontrowersyjnych opinii dla dziennikarzy,
  • Odpowiedz
Jestem 'prawakiem', i się z nią zgadzam w całej rozciągłości.

@fegwegw: Taki z ciebie "prawak" jak z hitlerowców. Oni też podobno ludzi nie zabijali.
  • Odpowiedz
@ateibok: @fegwegw: @fegwegw: Tutaj też uprościłem :) ? Czy może źle interpretuję słowa tej "dziennikarki" ? Pójdzie siedzieć :( Powinien dostać order...chodzić wolno a on pójdzie siedzieć za zabicie degenerata pijaka...#!$%@? gdzie ja żyję ?! Kto następny? Naćpany który wybije okno? Pijany który coś ukradł? Po co sądy, lepiej zabić. Czekam na obozy koncentracyjne.
Pshemeck - @ateibok: @fegwegw: @fegwegw: Tutaj też uprościłem :) ? Czy może źle inter...

źródło: comment_xbeQ4gxqTopItYHkoIoADMRl6KKF83qN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ateibok: Zdajesz sobie sprawę, że jedyną pewną informacją dotyczącą rzekomego bandytyzmu zabitego jest skazanie go na prace społeczne za udział w bójce (nie w pobiciu, w bójce, gdzie walczą 2 osoby)? To jest to wielkie przestępstwo ktore uzasadnia nazwanie go patusem, odpadem?

A nawet gdyby był skazany za kradzieże i ukradł znowu - to powiedz mi, jesteś za karą śmierci za kradzieże? Nie jesteś? No to po cholerę cieszysz się, że
  • Odpowiedz
@ateibok: Może wyrażać konrowersyjne opinie, ale rodzina zabiego powinna przypierzyć jej pozwem za naruszenie ich dóbr osobistych poprzez szkalowanie ich zmarłego syna.
  • Odpowiedz