Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: Co ty wałęsisz? Niemieckie tanie wódki po 6 euro nie mazarzały po 2 tygodniach w zamrażarce, a robiły się mętne i miały po 36%. Ta Finlandia to jakaś ściema, albo Op to pedał.
@jasnepelne: jako stary bimbrownik się wypowiem: wódka może zamarznąć i nie być chrzczona, w przypadku wódki temperatura zamarzania wynosi około -28stopni Celsjusza i taka temperaturę niektóre zamrażarki mogą osiągnąć, ale woda i wódka są w tej butelce nadal oddzielnie wiec może się zdazyc tak ze woda zamarznie tworząc papkę a wódka będzie w stanie płynnym co w butelce da sorbet. Wódka po produkcji musi się "przegryźć" inaczej to nadal mieszanina niejednorodna(jak
@jasnepelne: Opcje są dwie albo trefna wódka albo za niska temperatura mrożenia -poniżej -30 stopni.

Co do wódki z biedronki złego słowa nie mogę powiedzieć, zawsze z alkoholowych zakupów w tym sklepie byłem zadowolony. Swego czasu (kilka lat temu) mieli w ofercie Wódkę Gorzką Żołądkową de Luxe z czerwoną etykietą - bardzo smaczna wódka, nie wymagająca chłodzenia ani popity dosłownie cud malina a co ważniejsze nawet po bardzo dużej ilości na
Ludzie, kim wy jesteście?
Wódka może zamarznąć odpowiedniej temperaturze, bez problemu. Inne nie zamarzają bo mają CUKIER! Jest jeszcze duża różnica, zależy gdzie położysz, jeśli z brzega-temperatura będzie wyższa. No i taki alkohol nic nie straci, tylko to dla pewności wymieszaj przed podaniem. Prawdopodobieństwo że ktoś cię oszukuje jest niskie, to raczej mocny zamrażalnik.
@jasnepelne
@PodwozieByloZle
@alphabeta
@xxdnbxx
@odrry
#!$%@? tu o jakichś temperaturach. Mam jeden zamrażalnik do którego zawsze wrzucam wódkę. Jest w nim -19 stopni. Żadna wódka oprócz Finlandii w nim nie zamarza. Nawet wódki owocowe Soplicy, które mają mniej volt od czystej!
@jasnepelne: ojciec mi opowiadał że też raz mu w życiu wódka zamarzła i dziwnym zbiegiem okoliczności była kupiona w Biedronce. a żeby było jeszcze ciekawiej to dokładnie taka sama wódka (marka i pojemność), lecz kupiona w innym sklepie, która również znajdowała się w zamrażalniku zachowała normalnie stan ciekły.
d samego początku szantażuje? Produkcja nie zejdzie poniżej ceny produkcji pewnych rzeczy, więc albo za ~free, albo zmniejsza jakość. Mityczny zachód też zmienia jakość na Europę wschodnią, bo w ich jakości i cenie nikt za to nie kupi u nas.


@peszmerd: nie rozumiesz że mieszanina nie zamarzła?
Jak by zamarzła mieszanina to by rozsadziło butelkę. Skrystalizowała się tylko część wody. Jest to normalne. Wracaj do podstawówki bo twoje porównania są z