Wpis z mikrobloga

@jasnepelne ja włożyłem do zamrażarki wódkę amundsen, leżała tam okrągły miesiąc. Nic jej nie było po za tym, że była #!$%@? zimna ;) także ja bym reklamował bo wódka nie powinna zamarznac.
@bokorus: pysiu, a pisałem coś o długości wytwarzania ciepła? Ty próbowałeś być zabazny, że niby wódka produkuje ciepło, a okazało się że tak jest (ne etapie przegryzania się alko z wodą) więc ci trochę bycie dowciapnym nie wyszło.
wszystko co jest w biedrze jest robione specjalnie pod biedrę, nie wiesz tego? Przecież niższa cena nie bierze się z tego, że bieda ma zajebistych handlowców tylko dlatego, że biorą gorszy produkt.


@peszmerd: A ja myślałem że niższa cena bierze się z tego że biedronka to największa sieć sklepów w Polsce i dla każdej firmy pojawienie się jej produktów w biedronce to jak wygranie z rakiem dla człowieka. Efekt skali to
Ja teraz sprawdziłem 0,7l Soplica Staropolska 38% alko. Leży w zamrażarce od tygodnia i dalej płynna - nie zamarzła.
@jasnepelne: Ja #!$%@?. Wóda to Etanol i Woda. Zawartość innych składników to grubo poniżej jednego procenta i nie wpływu na zamrażanie. Wóda zamarza przy -18 stopnia. To, że zamarznie lub nie wynika tylko z temperatury w zamrażalniku. Należy wziąć pod uwagę miejsce w zamrażalniku, stopień jego zapełnienia mrożonym bigosem ze świąt, #!$%@? termometr i czas mrożenia Wymyślacie jakieś #!$%@? teorie o podrabianiu wódki. Producent Finlandii i Biedronka to firmy z miliardowymi