Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam kumpla, kumpel ma #rozowypasek, mieszkają razem. Czasem do nich wpadam, czasem wychodzimy na piwo z innymi znajomymi. Ostatnio moje wizyty były częstsze, bo wiadomo w święta każdy ma więcej czasu dla siebie. Wybitnie dobrze dogaduje się z tą dziewczyną, mamy masę wspólnych tematów, ten sam tok myślenia, zainteresowania itp. Dla mnie jest takie 7,5/10, ale jest zajęta, więc żadnych podtekstów ani uwodzenia z mojej strony nie było. Średnio raz na kilka dni rozmawiam z nią przez fb na różne tematy, tu też żadnych podtekstów ani dwuznacznych wiadomości z żadnej strony. Dzisiaj napisała mi coś takiego: "Sam wiesz, że w naszym (w domyśle jej i mojego kumpla) związku jest od jakiegoś czasu kiepsko. Chciałabym trochę ograniczyć kontakt z Tobą, bo doskonale zdajesz sobie z tego sprawę, co kobiety mogą nawymyślać w swoich małych głowach i nie chcę, żeby przez naszą znajomość ucierpiała moja relacja z X*. Czasami żałuję, że nie poznaliśmy się trochę wcześniej, wiesz jak cenię Twoje towarzystwo i rozmowy z Tobą. Po prostu znam samą siebie i nie chcę, zwłaszcza w momencie kryzysu, wmawiać i wymyślać sobie niepotrzebnych rzeczy. Mam nadzieję, że uszanujesz moją decyzję :)"
Nie wiem co mam o tym myśleć, nie wiem jak odebrać taką wiadomość. Co ona w ogóle chciała mi przekazać? Mam tam szukać jakiegoś podtekstu? Powiadomilibyście swojego kumpla o tym, że jego różowy wysłał wam taką wiadomość?
X* - jej niebieski

#zwiazki na pewno trochę #logikarozowychpaskow #pytanie #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 53
@AnonimoweMirkoWyznania: jak na moje to bedzie chciala zakonczyc swoj zwiazek, nie dajac swojemu powodu do tego, zeby myslec, ze to przez jakas miete do Ciebie. Wygasza Wasza znajomosc i stawiam, ze bedzie niedlugo wolna. Twoj kumpel dostanie niedlugo ultimatum, ze ma sie wziac za siebie, albo czesc. Dodatkowo mysle, ze nawet jesli sie rozstana to bedzie chciala, zeby Wasz zwiazek oficjalnie 'wyplynal' po jakims czasie. Wolaj, jak sie sytuacja rozwinie. Zachowaj
Walcz!: Odpowiem jako dziewczyna bo tutaj widzę, że sami eksperci męscy. Ona wcale nie daje ci do zrozumienia żebyś odpuścił. To test. Postaw na jedną kartkę, skoro im sie nie układa, jest grubym, nieatrakcyjnym gościem to i tak ona tylko traci czas, im szybciej się od niego uwolni tym lepiej. Kumpla stracisz ale możesz uratować jej czas i zyskać fajną dziewczynę. Faceci dzisiaj nie są nauczeni walczyć. A my tego oczekujemy.
OP: @michalind: dla mnie, podkreślam DLA MNIE to po prostu szczera informacja. Może coś w tym jest... Przejrzałem nasze rozmowy na szybko i znowu stwierdziłem, że tam nie ma nic podejrzanego, zwykłe pisanie o książkach czy koncertach. Ja też żałuje, że nie poznałem jej zanim się związała z moim kumplem, no ale cóż mam zrobić
@roknasilowni: nie mam zamiaru nic jej zrobić, zrozumiałem już przekaz ( ͡° ͜
Odpowiem jako dziewczyna bo tutaj widzę, że sami eksperci męscy. Ona wcale nie daje ci do zrozumienia żebyś odpuścił. To test. Postaw na jedną kartkę, skoro im sie nie układa, jest grubym, nieatrakcyjnym gościem to i tak ona tylko traci czas, im szybciej się od niego uwolni tym lepiej. Kumpla stracisz ale możesz uratować jej czas i zyskać fajną dziewczynę. Faceci dzisiaj nie są nauczeni walczyć. A my tego oczekujemy.


@AnonimoweMirkoWyznania:
Odpowiem jako dziewczyna bo tutaj widzę, że sami eksperci męscy. Ona wcale nie daje ci do zrozumienia żebyś odpuścił. To test. Postaw na jedną kartk


@AnonimoweMirkoWyznania: Az odpowiem (hehe - szczerze) liczac na to, ze to nie bait i ze rzeczywiscie komus pomoge. To, co cytuje jest bardziej prawdopodobne, niz "ojeju, to taka idealna, szczera dziewczyna 10/10".

Tylko z tym "walcz!" to przesada. Daj znac, ze tez jestes nia zainteresowany i
aż zazdroszczę Twojemu kumplowi ogarniętej różowej, bo mało która w tak czytelny prosty sposób potrafi przedstawić sytuację, a Ty się doszukujesz podtekstu...


@zolwixx: To ma ponad 1k plusow? To co napisales, to jest cos co ona by chciala by OP myslal. W rzeczywistosci juz pragnie jego zamiast swojego faceta. Takie to ogarniecie. Ludzie, wy nie totalnie nie rozumiecie kobiet