Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam kumpla, kumpel ma #rozowypasek, mieszkają razem. Czasem do nich wpadam, czasem wychodzimy na piwo z innymi znajomymi. Ostatnio moje wizyty były częstsze, bo wiadomo w święta każdy ma więcej czasu dla siebie. Wybitnie dobrze dogaduje się z tą dziewczyną, mamy masę wspólnych tematów, ten sam tok myślenia, zainteresowania itp. Dla mnie jest takie 7,5/10, ale jest zajęta, więc żadnych podtekstów ani uwodzenia z mojej strony nie było. Średnio raz na kilka dni rozmawiam z nią przez fb na różne tematy, tu też żadnych podtekstów ani dwuznacznych wiadomości z żadnej strony. Dzisiaj napisała mi coś takiego: "Sam wiesz, że w naszym (w domyśle jej i mojego kumpla) związku jest od jakiegoś czasu kiepsko. Chciałabym trochę ograniczyć kontakt z Tobą, bo doskonale zdajesz sobie z tego sprawę, co kobiety mogą nawymyślać w swoich małych głowach i nie chcę, żeby przez naszą znajomość ucierpiała moja relacja z X*. Czasami żałuję, że nie poznaliśmy się trochę wcześniej, wiesz jak cenię Twoje towarzystwo i rozmowy z Tobą. Po prostu znam samą siebie i nie chcę, zwłaszcza w momencie kryzysu, wmawiać i wymyślać sobie niepotrzebnych rzeczy. Mam nadzieję, że uszanujesz moją decyzję :)"
Nie wiem co mam o tym myśleć, nie wiem jak odebrać taką wiadomość. Co ona w ogóle chciała mi przekazać? Mam tam szukać jakiegoś podtekstu? Powiadomilibyście swojego kumpla o tym, że jego różowy wysłał wam taką wiadomość?
X* - jej niebieski

#zwiazki na pewno trochę #logikarozowychpaskow #pytanie #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 53
@zolwixx: Faktycznie ogarnięta różowa. Przygotowuje grunt pod przyszły związek z kolesiem o którym wie, że do niej przyleci jak tylko kiwnie palcem. Na wypadek gdyby aktualny się sypnął. Mam wielką nadzieję, że się mylę, inaczej różowa to potworek bez skrupułów.

@AnonimoweMirkoWyznania: Od teraz będziesz miał w głowie potencjalny związek z nią. Powodzenia w utrzymaniu dobrych relacji z nią i jej chłopem.
OP: @HaroldH: dzięki za przełożenie z różowopaskowego na ludzi język ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pewno zluzuje, zgodnie z jej życzeniem
@Milion_na_Koncie: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@zolwixx: a daj spokój, kumpel obiektywnie 3/10 #nohomo , spasiony, mało zarabia i całymi nocami pyka w gry zamiast z nią spać, a ona pracuje, uczy sie, zarabia dużo, ma "posag" - bogata rodzina,
Wątpię, że przygotowuje sobie grunt - gdyby tak było, to chociaż jeden jedyny raz poczułbym się podrywany, nic takiego nie miało miejsca.


@AnonimoweMirkoWyznania: jak ty #!$%@? nie widzisz żadnych znaków w

i nie chcę, żeby przez naszą znajomość ucierpiała moja relacja z X*. Czasami żałuję, że nie poznaliśmy się trochę wcześniej,


to jak chciałbyś zauważyć jakiekolwiek inne?
@AnonimoweMirkoWyznania: swego czasu miałem podobnie. Pracowałem z pewną dziewczyną na jednym dziale, co ciekawe ona ode mnie 4 lata starsza. Nasz kontakt był dla mnie czysto koleżeńsko-pracowniczy, nigdy nic do niej nie czułem i nie dawałem żadnych dwuznacznych tekstów, po prostu normalne rozmowy na różne tematy, a że była osobą z podobnym poczuciem humoru i naprawdę inteligentną to nasze tematy potrafiły dotyczyć takich głupot jak ostatnio przeczytana książka czy obejrzany film,