Wpis z mikrobloga

  • 250
Dzisiaj przeżyłem najbardziej wzruszająca sytuacje w całym swoim życiu, kiedy to siedziałem ze swoim niespełna rocznym synkiem przy stole i pisaliśmy list do Świetego Mikołaja. W pewnej chwili Kuba spojrzał mi prosto w oczy i powiedział smutno: "Tato, ja nie powinien dostać prezentów w te święta. Nie skończyłem jeszcze 12 miesięcy wiec skąd Mikołaj może wiedzieć czy byłem grzeczny przez cały rok?". Po czym kazał mi napisać, ze chce aby pod choinkę Mikołaj przyniósł jego kochanemu tatusiowi jakiś drogi perfum. Łzy mi się w oku zakręciły, jednak dotarło do mnie, ze nie mógłbym tego zrobić swojemu synowi. Nie chciałbym, żeby w ten szczególny dzień roku na jego małej buźce pojawiło się rozczarowanie. Dlatego jeśli to czytasz Mikołaju, nie słuchaj bredni mojego syna, nie przynoś mi żadnych perfum, zamiast tego daj mi Playstation VR do konsoli PS4 i kontrolery PS Move wraz z kamerką.
#coolstory #dumnytata #mirkosynek
  • 33
  • Odpowiedz
  • 2
@Nau żebyś wiedział, że się oswaja. Mogę sprawdzać, które gry są dla niego odpowiednie, tylko wtedy, gdy śpi. A sprawdzanie np. Fify, czy forzy trwa niestety godzinami...
  • Odpowiedz
  • 3
@szakal555: dobra, dobra... co roku Mikołajowi Ateiści to samo.. już słuchać się tego nie da :D Mikołaj istnieje. Koniec tematu.
  • Odpowiedz