Wpis z mikrobloga

Mireczki kochane ;)

Tak chciałabym Wam tylko życzyć wesołych Świąt i w ogóle, szczęśliwego Nowego Roku i żebyście zawsze szczęśliwi chodzili i nigdy nie mieli nawet kataru i żebyście mieli kasę na wszystkie czipsy i batony tego świata! I mniej spinania się i stresów, a więcej radości z otaczającego świata, bo mimo szarości jednak jest bardzo piękny ;)

Na zdjęciu miało być 6 agamek, bo tyle mam czapeczek. ALE. agamy wyjątowo nie chciały współpracować, czapki spadały i trzeba było uciekać ;D Więc tylko Zośka, Matylda i Płotka życzą Wam wszystkiego dobrego, reszta to złe agamy i mają wszystko w nosie;D


Facebook

#gadzibastion #agamy #terrarystyka #smiesznypiesek #zwierzaczki #szczecin

Na spamlistę można zapisać się Tutaj
Khaleesi - Mireczki kochane ;) 

Tak chciałabym Wam tylko życzyć wesołych Świąt i w...

źródło: comment_URpiTiAqit04v65RX084nF37CxVi3cyO.jpg

Pobierz
  • 33
@Saute: wczoraj została wysłana ;P

Ja oświadczam wszem i wobec, że nigdy nie miałam problemu z inpostem, kurierem inpostu i paczkomatami, zawsze mega szybko, dobrze i do tego jakoś trafiam na spoko kurierów, bo jak już poznała z 5-6, to zawsze przyjemny się trafiał i bez problemów ;P
@Khaleesi kochana,
Dzięki za życzenia, a Tobie żebyś miała mniej kontuzji i uszkodzeń w pracy i zleceń bez liku i żeby Ci się dały głaskać wszystkie zwierzęta tego świata(innych światów też ) i żeby Ci zawsze było wesoło!
O tak Ci napiszę!