Wpis z mikrobloga

Heja,

Trochę mniej ostatnio pisałem, ale że zbliżają się święta i małe podsumowanie roku to stwierdziłem, że znów podzielę się z Wami kilkoma bardziej interesującymi projektami, w których brałem udział właśnie w 2016.

O EPce Timecopa - Lovers: Part 1 po raz kolejny pisałem wczoraj (o, w tym wpisie) przy okazji zdobycia nagrody #newretrowave za najlepszą EPkę #synthwave w 2016 roku.

Na drugi ogień postanowiłem podzielić się z Wami albumem Arc Neona - Blood Sport 2092: Part 2 - Vathek's Revenge - który miksowałem i masterowałem.

Moim zdaniem jest to bardzo ciekawa propozycja dla ludzi, którym znudziła się już nieco klasyczna formuła albumów publikowanych w NRW. Sporo gitar, sporo syntezatorów - duuużo dobrego klimatu z burackich filmów akcji, #retro gier video.

#muzykaelektroniczna, #muzyka, #produkcjamuzyki
donothingclub - Heja, 

Trochę mniej ostatnio pisałem, ale że zbliżają się święta i...
  • 4
  • Odpowiedz
@Tomaszu: Bardzo dziękuję za miłe słowo - pracujemy dalej, na przyszły rok planuję Grammy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pamiętaj, że NRW zawsze w opisie daje linki do BandCampa i zamiast "archiwizować" możesz na legalu kupić (często w bardzo dobrej jakości) album lub piosenkę. Albumy na BC są często w śmiesznie niskich cenach - a kasa trafia bezpośrednio do artysty (więc bezpośrednio przyczyniasz się do wzrostu weny twórczej!).
  • Odpowiedz