Wpis z mikrobloga

Obmierzłe oszołomstwo spod tagu #neuropa wczoraj prawie zapluło się z zachwytów kiedy ujawniono informację, że w Berlinie w tłum ludzi wjechała polska ciężarówka - już przed oczami widzieli swoją świetaną przyszłość w której mogą piać, że Polacy to też terroryści, niczym się nie różnimy od islamistów i generalnie jesteśmy niesprawiedliwymi rasistami i ksenofobami.
Tymczasem okazało się, że nasz rodak tuż przed świętami Bożego Narodzenia został zamordowany podczas wykonywania swojej pracy z ręki pakistańskiego nachodźcy, który następnie za pomocą jego pojazdu dokonał zamachu terrorystycznego :(

#4konserwy #imigranci #europa
  • 32
@6c6f67696e: no i ? Wszyscy wiedzieli, ze to ciapak. Na dodatek nachodzca. Na dodatek nachodzca Z PAKISTANU.

Tylko lewactwo robilo hurr durr, a puffinusgravis jesscze stekal, ze pijany Polak. A rzeczywistosc zweryfikowala jak zwykle. Nikt nie jest zaskoczony.

Ten zamach to m.in. twoja wina.
Wiecej rasizmu i nietolerancji i oni nigdy by sie tu nie znalezli. Nigdy. A z nimi nie znalazlyby sie tu zamachy.

To wina tolerastow, ponadto pokazuje, ze
Nie zmienia to oczywiście faktu, że neuropki pokazały wczoraj swoją nienawistną, antypolską twarz


@wjtk123: pokaż mi te moją wczorajsza antypolską twarz albo powiedz mi to w oczy. Zapraszam do moje w celu udowodnienia inaczej zamilknij.

W szerzeniu chamstwa, kłamstw i manipulacji jesteście najlepsi. Nie wstyd Ci?
I nie wszystko kręci się wokół Ciebie narcyzku.


@Xianist: narazie to kręcę się wokół ciebie i wokół twojego żenującego poziomu. O sobie nie powiedziałem ani jednego słowa

Żałosne, bardzo żałosne
@franek-pokrywko: to sa separatysci, ironicznie czesto lewicowi. Czym innym jest cos pokroju wojny domowej na mala skale, a przyjezdzanie do obcego kraju po socjal, naduzywanie tolerancji, rozp.dalane w imie religii i tego, ze gospodarz ma sie przystosowac do gosci.
@wjtk123: No ale to ani trochę nie zmienia faktu ze Polactwo tez nie błyszczy i i tak zapelniamy więzienia na zachodzie i kradniemy na potęgę. Piszesz tak jakby ten przypadek coś udowadniał. To raczej wy czekaliście wreszcie na jakiegos muslima bo możecie teraz piać "ha, jednak uchodźcy", błagam #!$%@?, litości
za to twój poziom taki wygórowany i taki godny powtarzania w szerzeniu kłamstw i manipulacji. Widziałeś gdzieś mój zachwyt?

Teraz rozumiem skąd twoja zawziętość w obronie macierewicza and company. Po prostu to ten sam poziom żenady i wstydu.


@Xianist: tak głupiego komentarza to dawno nie widziałem. Nawet Macierewicza przy wpisie o islamistach wyciąga ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam udać się na jakąś psychoterapię bo 1) wszędzie widzisz
A u was murzynów bijo i katujo i wogule


Bo przecież zazwyczaj jest w pełni kulturalna dyskusja a tym razem to tylko jakieś neuropki coś odwaliły...

A nie czekaj, zawsze jest tu taki ściek a różnica tym razem jest taka, że nie tylko prawaki popisały się #!$%@? humoru
@VY_CANIS_MAJONEZ: