Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, zamierzam na 18 stracić dziewictwo z #roksa. I kilka pytań:
- jak się zachowywać? Co robić? Przychodzę, rozbieramy się i pieprzymy, czy jak?
- lepiej wybrać rówieśniczkę (tak 18-25 lat), czy trochę starszą? I lepiej ładniejszą, czy bardziej średniawą?
- polecacie jakąś dziewczynę z okolic #rybnik #raciborz ew. #katowice?
#niebieskiepaski #stulejacontent #dziewictwo #niewiemjaktotagowac

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 65
@curka: popatrz też na to z drugiej strony. To wynika z tego, jak dany zawód jest postrzegany w społeczeństwie i jaki status się mu przypisuje. To tak, jak bym się spytał o to, czy chciałbyś by ktoś z twojej rodziny wykonywał zawód .

Ja nie prezentuje takiego myślenia, normiki tak.
@3n3bl0: ok ale nie rozmawiamy tu o gejszach tylko o polskich roksach, którym sie płaci za sex a nie towarzystwo. Prostytucja to nie zawód a wykorzystywanie człowieka i traktowanie go jak szmaty. Jaka jest pewnośc ze kobieta nie ejst do tego zmuszana i nie mamy do czyneinia z handlem zywym towarem?a jezeli to niby jej 'wolny wybór' to jakie następstwa psychiczne i fizyczne niesie to za sobą? Wystarczy wykazac się resztakmi
Jaka jest pewnośc ze kobieta nie ejst do tego zmuszana i nie mamy do czyneinia z handlem zywym towarem?

@curka: jak mam do czynienia z kimś pracującym gdzieś indziej to też nie ma takiej pewności. Zresztą ja jestem przeciwny burdelom, taka forma jak w Polsce (zakazane sutenerstwo i jak ktoś się umawia to przez telefon) jest chyba najsensowniejsza (nikt postronny nie czerpie zysku poza kobietą), jak legalizować to jeszcze dodałbym obowiązek
@3n3bl0: nie odniose się to twoich argumentów, bo uważam za zbyteczne udawadnianie , że prostytucja jest złem. Równie dobrze możesz podawać argumenty popierające zabijanie, kradzież albo pedofilie bo idąc tokiem myślenia ze seksualność jest na sprzedaż - co jest złego w tym aby osmiolatka obciągała za batoniki? przecież obie strony 'transkacji' są zadowlone: dziecko ma batoniki czyli swoją zapłatę a facet satysfakcje. Może przykład wydaje sie absurdalny, bo dziecko jest ofiarą
co jest złego w tym aby osmiolatka obciągała za batoniki?

@curka: to jest pedofilia. Zresztą jestem za podniesieniem dozwolonego wieku inicjacji seksualnej do 18 lat oraz nawet to, żeby niepełnoletni wykonywali normalną pracę też uważałbym za zło.

dziecko jest ofiarą i nie wie jakie konsekwencje to będzie miało dla niego za parę lat, ale kobieta przeciez też nią jest


@curka: dorosła kobieta ma swój rozum.

seksualność jest na sprzedaż


@
@3n3bl0: dorosła kobieta ma swój rozum.

tak jak bezdomny który z jakichś powodów trafił na ulice, ale przecież 'chcącemu nie dzieje się krzywda' no nie? Mówi że wszystko ok i wygląda na szczęsliwego. Zapewne powiesz ze to jest jego swiadomy wybór i sam sobie na to zapracował. Albo alkoholik w melinie który twierdzi ze wszystko w jak najelpszym porządku.
Kobieta na ulicy to kolejny przykład do tej kolekcji, tylko tutaj gdy
@curka: ja jestem akurat za budownictwem komunalnym i przymusowymi odwykówkami dla alkusów i narkomanów, więc źle to zaadresowałeś, z korwinizmu już wyrosłem. Nie chcę kobiet na ulicy czy w burdelach; jestem za ucywilizowaniem procederu który jest nie do wyeliminowania i co do szkodliwości społecznej to też kwestia dyskusyjna - ciekawy jestem korelacji ilości gwałtów czy jakiś frustratów seksualnych, ludzi będących w nieszczęśliwych związkach tylko dla seksu z legalnością prostytucji - wyniki