Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, zamierzam na 18 stracić dziewictwo z #roksa. I kilka pytań:
- jak się zachowywać? Co robić? Przychodzę, rozbieramy się i pieprzymy, czy jak?
- lepiej wybrać rówieśniczkę (tak 18-25 lat), czy trochę starszą? I lepiej ładniejszą, czy bardziej średniawą?
- polecacie jakąś dziewczynę z okolic #rybnik #raciborz ew. #katowice?
#niebieskiepaski #stulejacontent #dziewictwo #niewiemjaktotagowac

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 65
@Asterling: nie słuchaj, różnie to bywa.. jeśli masz jakieś blokady itp to równei dobrze zostać prawiczniek do 30 roku a jak już skończysz szkołe, studia to o laski bedzie trudno, jak masz zdrowe zainteresowanie laskami umawiasza się itp, to w sumie nie musisz iść... ale jak jesteś piwnica to możesz zostać piwnicą i na zawsze
OP: @rak_kontent:
Bardziej chodzi o to, że dziewczyna, z którą się spotykam od jakiegoś czasu nie chce mi dać zada. ( ͡° ʖ̯ ͡°) A tak serio, to jesteśmy od 2 tygdni razem i nie chcę jej skrzywdzić swoimi chcicami xD
Poza tym, słyszałem, że dziewczyny z Roksy potrafią z #!$%@? zrobić helikopter i chciałbym się przekonać o tym na własnej skórze. ( ͡° ͜
@rak_kontent: moja sfera uczuciowa jest dosyc plytka, i bardziej zalezy mi na seksie. Moglbym go uprawiac z kazda chetna 5/10 i wzwyz dziewczyna. Ale mysle, ze chcialbym kiedys stworzyc relacje oparta na milosci. I nie widze czemu mialbym rezygnowac z seksu, wystarczajaco dlugo to robilem czytajac brednie. A to, ze strace prawictwo u dziwki juz na 18lvu bylo dla mnie oczywista oczywistoscia.
@rak_kontent: to wielkie odkrycie, naprawde, regularnie pisze pod tagiem depresja/psychiatra/psychologa. Pisze, ze biore leki SSRI, a Ty stwierdzasz, ze ludzie widza mnie jako osobe z skrzywiona psychika. I co z tego? Mam skrzywiona psychike, ale czy wszyscy co chodza na dziwki maja skrzywiona psychike? Jakos watpie. Jak OP o to pyta, doszedl do takiego etapu, ze sie zastanawia to mysle, ze powinien to zrobic. Taki @Asterling to raczej by o czyms
OP: @Asterling:
Ciężko patrzeć na swoją dziewczynę, nie mogąc jej dotknąć. Imo, lepiej byłoby dla naszego związku, żebym miał to za sobą.
Btw. nie pytam się, czy to jest dobre, czy nie, tylko o co innego xD

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling
ChytraPantera: Ja bym Ci nie polecał. 18 lat, to nie jest jeszcze wiek, w którym 'musisz zaruchać'. Sam zacząłem dopiero w tym wieku, a teraz ruchania to w sumie mam tyle, że nawet mi się nie chce do dziewczyn jeździć. Ba, obrazone są, kiedy odmawiam bo jestem zmęczony. Za dużo seksu też nie fajnie. A wcale nie jestem 10/10, może jakieś 4/10, mieszkam z rodzicami i jakiś miesiąc czasu nawet pracy