Wpis z mikrobloga

Mam pytanie. Moze glupie a moze madre. Nie wiem.

Po playu wykopki jada jak po burej suce i jednoczesnie chwala mobile vikings. Wszystko dziala na tych samych stacjach nafawczych wiec teoretycznie powinno dzialac tak samo? Czy sie myle i jakos magicznie wikingowie faktycznie dzialaja lepiej/szybciej/stabilniej?

#gsm #mobilevikings #play
  • 9
@sulkov: Pewnie ze względu na fajną ofertę. Był moment że raczej czesciej był doradzany Virgin, przez chwile Play z ofertami Formuła PnK a teraz znów Viking wrocil do łask.

Poza tym Vikingi maja sprawny i szybki helpdesk.
@sulkov pomocny help desk też dużo robi. W żadnej z tych komercyjnych sieci nie ma tak, że dzwonisz i po kilku sygnałach odbiera osoba, która od razu potrafi pomóc. To samo na facebooku
@sulkov: Hm, ja się przenosiłem z orange na kartę do vikingów. Z Orange miałem cały czas problemy - kilka razy policzyli mi podwójnie pakiety, wiec musiałem dzwonić na infolinię (płatną) i odkręcać ich błąd. Byłem u nich chyba z 8 lat, ale czara goryczy się przelała, kiedy kazali sobie zapłacić za wyrobienie karty microsim. Olałem ich i przeniosłem numer do MV. W sumie nie żałuję, bo zero reklam SMS, na mejle
źródło: comment_BT13KJBDw2dlz8NgGq9AydvAFLA5kMGG.jpg