Wpis z mikrobloga

@Edom: Żyje se, jakieś bodajże dwa lata temu widziałem jego "aktualne" zdjęcie. Krążyły plotki o tym, że ma wrócić na yt, ale to tylko plotki z fejkowych profilów Damianero, których właściciele masują żołędzie do liczby obserwacji czy polubień. Jakiś czas temu (rok-dwa lata?) reuploadował któryś ze swoich starych filmików na yt, więc nadal se siedzi, może śledzi, ale ma wykiełbaszone.
@dzefreZ @Edom: na swoim prywatnym facebooku dalej czasami komentuje bieżące zdarzenia + wrzuci kontent muzyczny + jakieś głupoty. (dużo sprzedaje rzeczy na allegro czy olx)

@yahoomlody: jak zaczął kręcić na kanale "filozofero" to rzeczywiście dało się to odczuć. Jednak fenomen tego człowieka polega na tym że miał dobry sprzęt jak na tamte lata, gadane i specyficzne poczucie humoru.
@Korkutan: tak, mieszkam nie tak daleko od niego i na facebooku kiedyś wyskoczył mi w proponowanych znajomych, profilowe przedstawiało jego osobę więc mi zaświeciła się lampka. A konto 100% legit bo się okazało że kolega chodził z nim do klasy w gimnazjum