Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu w tagu #chwalesie pisałem, że #rozowypasek namówil mnie do zakupu #ksiazki Roberta B. Cialdiniego (Ph.D.) Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego, która akurat była w promocji (w sumie to jeszcze jest). @sailor_73 prosił o opinie, jak dostanę. Otóż wczoraj otrzymałem. Najpierw zdziwił się mój różowy, że chyba inną książkę tego autora czytał :) No ta w sumie jest nieduża - objętość zwiększają grube kartki i duży druk oraz trochę ilustracji (szkoda, że nie więcej, strony na których dano hasła, mogły by byc też pokryte jakimiś refleksyjnymi rysunkami pana Andrzeja). Oprawa jest sztywna z dodaną zakładką w formie wstążeczki. Wydanie to wzbogacone jest o płyty, na których mamy przeczytaną tę książkę, więc można powiedzieć, że mamy druk i audiobook razem. Łaczna długość nagrań na płytach to ok 90 minut. Można powiedzieć, że to jest spisany wykład. Jak dla mnie większość rzeczy była intuicyjnie znana, tu raczej znalazłem potwierdzenie, niż odkrycie czegoś nowego. Różowy mówi, że jest to wersja skrócona (i ograniczona do porad) tego co czytała wcześniej.
  • Odpowiedz