Wpis z mikrobloga

@Maljevic: ja katuje 13 do dzisiaj, poprzednie to 05 i 07, z 'nowych' zdecydowanie wyrgywa u mnie 13 w ktorej nie ma tyle bugow co w poprzednich i nie tylko...jedynie z update'ami skladow problem zdaje sie byc :p
@Maljevic: gdybys sie zdecydowal na 13, to znalazlem update dodajacy 11 lig angielskich :p tylko dziala mi wolno i nie wiem czego to kwestia...bo niby 11 lig grywalnych, ale zrobilem wczesniej gre majac ~15 z roznych kontynentow i tu jest ok, a na samej anglii jeden dzien mi leci 10-15 minut ;x
@Maljevic: o tym nie pomyslalem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

anyway ja od siebie 13 polecam...pamietam ze kupilem 14 i zargalem moze 50 godzin bo byla slabo grywalna...po kilka slupkow czy poprzeczek na mecz itd...13 mialem pirata i tez kupilem rok temu i jest jak najbardziej grywalna :3
@kam15: Od pięciu lat jedyne gry na PC w jakie grałem to Civi 4, Civi 5 i FIFA Manager 10. Liczy się właściwie tylko grywalność. Od innych gier mam konsolę.

A w piraty przestałem się bawić po kilku dniach zmagań z ruską wersją Civi 5. Za stary już chyba na to jestem ( )
@Maljevic: ja na chwile obecna jedynymi grami w jakie gram to wormsy armageddony i fm13 :p w fife managera gralem w 13 chwile, przyjemnie sie w to gralo...ale ogladanie meczy w 3d nie dla mnie, czesto symulowalem / gralem text mode only...