Wpis z mikrobloga

Na kilka lat odłożyłem #seriale a ostatnio znów się wkreciłem. Skończyłem jakiś czas temu #breakingbad a dzisiaj skończyłem #bettercallsaul Niesamowicie wynudziłem się na wątkach z Chuckiem tym co sie owijał w folie alumiową, za dużo było gadki z nim w tym serialu za to wątek z Mike, Tuco i Nacho bardzo ciekawe, miłe nawiązanie do breaking bad.

Pytałem już o to ale co byście jeszcze polecili? Z tych seriali co są np CDA zeby nie bawic sie w torrenty. Czytałem sporo dobrego o #thewalkingdead warto?
pawel_c - Na kilka lat odłożyłem #seriale a ostatnio znów się wkreciłem. Skończyłem j...

źródło: comment_n3GOWKPkivq5WHTJoC7UkM2vJ0P6wlb8.jpg

Pobierz
  • 20
@pawel_c: TWD nie warto. Jak lubisz takie poważniejsze/"dorosłe" seriale to walnę ci taką minilistę "The Best Of' wg mirko.

Narcos, True Detective, Fargo, Peaky Blinders, House of Cards. Może jeszcze Luther. A jak chcesz coś jeszcze cięższego to Hannibal.

Jak chcesz klimatycznie to walnij sobie Stranger Things.
@pawel_c: ludzie niby narzekają na TWD, ale ja tam zawsze nie mogę się doczekać nowych sezonów. Klimat tego serialu mi po prostu odpowiada i jestem ciekaw dalszych losów. Jeżeli nie szukasz akcji i strzelanin 24/7 to imo warto zacząć, przynajmniej nie będziesz narzekał na brak odcinków dopóki nie nadrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak to lista seriali, które polecam: Person of Interest, Fargo, Homeland, House of
@pawel_c: Mini serial The Driver (3 odcinki), produkcji BBC albo The Inbetweeners (co zostało kretyńsko przetłumaczone na polski jako "Seksualni, niebezpieczni"), ale to serial komediowy.
@pawel_c: Black Mirror wyszukuje problemy społeczne, które mogą pojawić się za sprawą rozwoju technologicznego człowieka. Każdy odcinek ma inną fabułę i porusza inny dystopijny/antyutopijny charakter przyszłej cywilizacji. Jest to pewna przewaga tego serialu, ponieważ można go porzucić na kilkanaście dni i nie nic się nie traci. Po prostu, każdy odcinek ogląda się jak krótki film. Nie powiem, niektóre odcinki mnie zaskoczyły( ͡° ͜ʖ ͡°)