Wpis z mikrobloga

Hej Różowe Paski i Mirabelki - ta oferta jest głównie dla nas :) To prawdziwe #cebuladeals bo do wzięcia jest 400 zł w bonie na zakupy w perfumerii Douglas.pl - wystarczy wyrobić darmową kartę kredytową Citibanku i nic więcej! Żadnych opłat, żadnych lojalek, po otrzymaniu bonu można kartę zamknąć :) Warunek to posiadanie udokumentowanych dochodów i min. 21 lat. Idealny prezent gwiazdkowo-noworoczny (waciki, makijaż, zapachy i te sprawy)
info o promocji: http://zarabiajnabankach.pl/400-zl-w-bonie-do-perfumerii-douglas-za-wyrobienie-darmowej-karty-kredytowej-citibank-simplicity/
ja właśnie przerabiam taką samą promocję ale z bonem 400 zł do sklepu mall.pl - jak macie pytania to piszcie śmiało :D
#rozowepaski #kupujzwykopem #uroda #douglas #banki #promocje #promocja #cebuladeals #rozdajo #zadarmo
  • 13
@Ramzes24: ja już wyleczyłam się z doszukiwania się tego co z tego mają banki - chyba chodzi tak jak wyżej o słupki prezesów :) zwłaszcza na koniec roku. Poza tym to jest chyba tańśze aniżeli reklama na bilbordach i w tv
Nie znam się na finansach, czym różni się "Prowizja za Transakcję bezgotówkową" od "Prowizja za Transakcję gotówkową przy użyciu Karty oraz przelew z Rachunku Karty"?
@okmanek:

Transakcję bezgotówkową

np. płatność za zakupy kartą w sklepie stacjonarnym

Transakcję gotówkową

np. wypłata z bankomatu

przelew z Rachunku Karty

przelew na inny rachunek lub zapłata rachunków kartą

W Google wystarczyło wpisać