Wpis z mikrobloga

~4 euro, ale to jakiś czas temu, teraz może być inaczej


@BajerOp: Po #!$%@? sie odzywasz jak nie wiesz?

@Tylik

papierosy od 4,55 za 19 szt. (no name)
papierosy markowe od 5eur do 7eur w zaleznosci od ilości od 19 do 30 szt w paczce
mozna tez kupić "cigarillos" czyli cygaretki 17szt za 1,80. duzo taniej niz papierosy w PL
jakies smaczniejsze te fajki?


@themax: to jest standard. Na zachodzie dostajesz lepszej jakosci produkty, mimo, że sprzedawane są pod przez te same koncerny, o tej samej marce tj. czekolady, proszki do prania (w polsce mozna zauwazyc takie sklepiki reklamowane szyldami, na ktorych pisane jest "proszki do prania Z NIEMIEC"), kawa itd. itp. My odstajemy zlewki i ochłapy. Have fun.
to jest standard. Na zachodzie dostajesz lepszej jakosci produkty, mimo, że sprzedawane są pod przez te same koncerny, o tej samej marce tj. czekolady, proszki do prania (w polsce mozna zauwazyc takie sklepiki reklamowane szyldami, na ktorych pisane jest "proszki do prania Z NIEMIEC"), kawa itd. itp. My odstajemy zlewki i ochłapy. Have fun.


@DeafSilence: Fajki to samo, proszki,płyny,zywność to co innego. Chemia musi być lepsza bo w De jest twardsza
@BajerOp: usun konto pało. Wypowiadasz sie w temacie o ktorym nie masz pojecia i atakujesz innego mireczka, ktory cie ora. Jak widac "swiezak" ma wiecej rozumu niz ty.
Ja obecne konto nawet nie wiem od kiedy mam ale wykop przegladam od 2006 a pierwsze konto mialem w 2007; roaz usunalem bo jakas afera, raz bo wystalkowali. Tez sie #!$%@? ze "swiezak" nie majac argumentow?
Widze ze od rana nawet przy niedzieli, pelna kultura.. nie staje komus, zona sie puszcza czy wyplata marna ze tutaj zale wylewacie? Zalatwiajcie to miedxy soba na priv bo nie kazdy chce to czytac. Faktem jest ze za 4 euro to fajek nie widzialem w De nigdy