Wpis z mikrobloga

Mirki, mamy z różowym sposób na podtrzymanie dobrych relacji, nazywamy to metodą na tampona xD
Zawsze jak się pokłócimy i nie możemy na siebie patrzeć, to różowa pisze do swojego zfriendzonowanego stulejarza, żali się, opowiada co o niej mówiłem, no istne wylewanie żali do emocjonalnego śmietnika. Stulej ją pociesza, gimnastykuje się żeby napisać trafny frazes, dopinguje, podnosi na duchu, przyjmuje cały ten syf z naszej kłutni na suchą klatę xD oczywiście różowa mi po tym wszystko pokazuje co pisał i razem z tego śmiechamy.

Dla każdego to metoda win win, my z różowym po rozmowie ze stulejem wracamy do przytulania i seksów na zgode, różowa się oczyszcza ze złych emocji, ja tam mam #!$%@? i beke troche, a stulej może się pocieszyć że sobie porozmawiał z loszką, oczywiście dalej jest nietrzymającym piwniczanem, tamponem, ale zawsze to coś w jego życiu.

Polecam każdej parze znaleźć sobie tampona, będziecie zadowoleni

#niepopularnaopinia #zwiazki #stulejacontent #wygryw #przegryw #anonimowemirkowyznania #czystychaos
nachwilewykop - Mirki, mamy z różowym sposób na podtrzymanie dobrych relacji, nazywam...

źródło: comment_MqvlDelCVrV0lWS9ToiEtlhdBZxHaROP.jpg

Pobierz
  • 23
zebys sie kiedys nie przeliczyl jak ten tampon Ci ja odbije, wtedy bedzie piekla dupka


@magdalenon: Nie ma szans.

Zawsze jak się pokłócimy i nie możemy na siebie patrzeć, to różowa pisze do swojego zfriendzonowanego stulejarza


@nachwilewykop: Miałem takiego w pakiecie z jedną moją licealną sympatią, latał za nią od piaskownicy.

Z laski była nielicha psychopatka, zastanów się czy ta Twoja taka nie jest.