Wpis z mikrobloga

Witam, ()

W #gearbest

LINK- Yotaphone 2
Cena : $125.99 z kuponem GByota
bez refa:()


LINK- UMi Diamond
Cena : $98.99 z kuponem GBUMiGB
bez refa:()


LINK- Ilife X5 odkurzacz (EU warehouse)
Cena : 116.99 z kuponem ILIFEX5EU
bez refa:()


LINK- Xiaomi Redmi 3S 32GB ROM ver. GOLDEN
Cena :125.99$ z kuponem GBmi3S
bez refa:()


LINK - Xiaomi Redmi 3S 32GB ver. GRAY
Cena : 125.99 z kuponem GBmi3S2
bez refa:()


w #banggood

LINK -Lenovo ZUK Z2 5.0 inch 4GB RAM 64GB ROM Snapdragon 820
189,99 $ !! kupon zukz21111
bez refa:()


LINK- Xiaomi Redmi 4 3GB RAM 32GB ROM(Snapdragon 625)
Cena : $136.99 z kuponem bgredmi432
bez refa:()


Najciekawsze promo z 11.11 będę również aktualizował TU

SEPHOT wołaj ! - dla osób które chcą być wywołane (do tablicy ʕʔ), kiedy pojawi się nowa promocja.

Jak zwykle zachęcam do obserwacji tagu #sephot lub FACEBOOK-a, gdzie równie regularnie zamieszczam takie info.

#xiaomi #ilife
  • 21
  • Odpowiedz
@sephot: no właśnie patrzałem na Goldwaya korzystając z sellers shipping method, ale zobaczyłem, ze też są jakieś kupony na -30usd to joybuy.com
  • Odpowiedz
@Mi3t0: Joybuy jest dobry ale z tego co rozumiem wysyłka z tego sklepu ma bardzo wysokie ryzyko zatrzymania w odprawie celnej. Deklarują faktyczny koszt zakupu na paczkach.
  • Odpowiedz
@Tenarii: Nikt tego jeszcze nie wie, jest taka opcja i jest bardzo tania co dziwi. Jedni twierdzą, że sklep potwierdził że jest to ubezpieczenie inni mówią że nie.
  • Odpowiedz
@sephot: Odnośnie Redmi 3S
This Android/Windows device is designed to function specifically with the current Android/Windows OS installed on it. Any alterations such as upgrades, modding with custom ROMs, rooting or flashing the Android device with other firmware will automatically void the device's warranty.

wtf na żadnym innym sklepie takiego zapisu nie ma, lol ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡º ͜ʖ͡º) - jeżeli
  • Odpowiedz