Wpis z mikrobloga

Czy to teraz powszechna praktyka, że producenci nie dołączają do kart graficznych zupełnie żadnych akcesoriów? Czy może tylko Palit? Kiedyś kupowało się kartę średniej klasy i w zestawie był kabel, przejściówka cyfrowo-analogowa, kabelki Molex, złączka SLI, zaślepki… a teraz? Karta, instrukcja i płyta ze sterownikami - czyli najbardziej zbędny element zestawu :)

#komputery #pcmasterrace
  • 10
teraz nie dodają jej głównie dlatego że nowe karty w ogóle nie mają DVI-I ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Protein: no i to był kolejny powód przez który musiałem iść w deszczu po drugą przejściówkę :-) Mam kabel DVI-I, a okazuje się, że jest coś takiego jak DVI-D czym dysponuje karta… Akurat moja karta ma wejścia HDMI i DVI-D, więc musiałem dokupić kabel HDMI oraz przejściówkę do drugiego.
Pobierz
źródło: comment_79KjEVExHT3SaPTogplmcUgwC9AQoQ9S.jpg
@dGustator: do starej grafy asus radeon 260x dostalem crossfire, do nowego asus gtx 1070 tylko karta instrukcja i plyta tak jak napisales.

Chyba nie muszę mówić co myślą producenci płyt głównych i monitorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Michuy: co prawda dopiero dwa kupna monitorow mam za soba ale w obydwu mialem kabel vga w zestawie + przejsciowke dvi. znowu znajomy ostatnio jak kupowal monitor to dostal