Wpis z mikrobloga

46251 - 51 = 46200

Kolejne starcie z jesienią...czyli lato wróć.

Chyba trzeba zainwestować w błotniki albo wreszcie skończyć sezon.

Na pierwszym zdjęciu obelisk znajdujący się w miejscowości Mianowice upamiętniający zdarzenie z 18 marca 1807 r, czyli potyczkę między pruskim oddziałem majora Schilla a Polakami walczącymi u boku Napoleona. Jeździłem tędy autobusem za dzieciaka do babci setki razy i do dnia dzisiejszego nie wiedziałem o jego istnieniu, a ani o tym wydarzeniu.

Statystyki:

Dystans: 51 km
Czas: ◷02:15:45
Średnie tempo: 2:38 min/km
Średnia prędkość: 22,68 km/h
Kalorie: 1662 kcal

W tym tygodniu to TYLKO 73km.
#rowerowyrownik

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

Pobierz niepoprawny_pesymista - 46251 - 51 = 46200

Kolejne starcie z jesienią...czyli lato...
źródło: comment_UmpY2c7eydY9yC9131bP3TzbloeedPFn.jpg
  • 13
Nie ma albo. Tylko błotniki.


@metaxy: Chciałbym.

Samoloty skąd?


@metaxy: Z Redzikowa. Kiedyś znajdowały się na terenie tamtejszej jednostki wojskowej. Po decyzji o ulokowaniu w tym miejscu tarczy antyrakietowej przeniesiono je na pobliskie osiedle. Wg Internetów są to samoloty Lim-5, MiG-19PM i 21PF oraz MiG-23M.
masz już jakiś wstępny zarys przyszłorocznej wyprawy dookoła Polski czy to jeszcze za wcześnie?


@niepoprawny_pesymista: Wstępny mam, ale jeszcze nie gotowy na tyle, żeby go wrzucać. Poza tym raczej wrzucę tak z miesiąc przed wyprawą (a start 1 lipca). Bo jak wrzucę zaraz gdzieś, to temat ucichnie, nikt nie wie co będzie robił za pół roku. A jak wrzucę miesiąc przed, to pewnie coś więcej noclegów się pojawi.