Wpis z mikrobloga

''Policjanci tradycyjnie wierzą, że potrafią rozpoznać każdą substancję, wąchając ją i ostrożnie kosztując. W straży zaprzestano tej praktyki, kiedy funkcjonariusz Flint wsadził palec do czarnorynkowej partii chlorku amonu zmieszanego z radem, oblizał, powiedział: „Tak, to stanowczo slab wurble wurble szlup”, po czym musiał spędzić trzy dni przywiązany do łóżka, dopóki pająki sobie nie poszły...''

#gownowpis #cytaty #heheszki #pratchettnadzis
  • 14
  • Odpowiedz
@typowytypek: otóż to nie zrobiłem tego umyslnie, przeczytalem ten cytat w internecie, rozbawil mnie , wkleilem wrzucilem #prat.... wyswietlil mi sie praczetnadzis , dodalem ,kropka. Nie wiem czyj, nie wiem ze autorski , nic sie nie pokazuje nie wyswietla, ajm a siple men .
  • Odpowiedz
@typowytypek: @kruzd:

@mikelusss: Nic złego nie zrobiłeś. Na tym polega idea tagowania w Internecie - oznaczanie treści z różnych źródeł (grup, użytkowników itp) tak aby łatwo szło się do nich odwoływać i je przeglądać. Nie wiedzieć czemu użytkownicy Wykopu ubzdurali sobie, że można rościć sobie prawo do wyłączności na dany tag, co - mając na uwadze po co zostały wymyślone - jest po prostu głupie.

Do prowadzenia swojego osobistego
  • Odpowiedz