Wpis z mikrobloga

Arcam rDac bez wifi stoi już drugi rok w szafie. Używany parę miesięcy na torze słuchawkowym via USB, kupiony prawie 5 lat temu więc już dawno po gwarancji. W komplecie oryginalny zasilacz i na 90% pudełko wraz z makulaturą. Stan bardzo dobry, oprócz małego otarcia nad przyciskiem (chyba czymś w niego stuknąłem) ma jeszcze dwie ryski widoczne pod światło. Powłoka jest niestety bardzo delikatna, pomimo, że to monoblok z aluminium. 700 zł.

Mam jeszcze dwa komplety interkonektów Neotech UPOCC na bardzo porządnych wtykach OEM Pailiccs (Neotech). 30 cm - 180 zł, 40 cm - 240 zł.

Kurier GLS gratis. Przy zakupie rDaca interkonekty -30%.

W szafie zalega mi jeszcze wzmacniacz słuchawkowy z dedykowanym, zewnętrznym zasilaczem. Wzmacniacz jest dobrej jakości konstrukcją DIY (wykonany przez profesjonalistę), ale nie pamiętam żadnych jego parametrów, może sobie przypomnę kto go dla mnie robił... Do niego gratis dorzucę używane parę godzin słuchawki HD330 po recablingu (oryginalna sprężyna doprowadzała mnie do nerwicy).

#sprzedam #audioboners #audio
Pobierz dGustator - Arcam rDac bez wifi stoi już drugi rok w szafie. Używany parę miesięcy na...
źródło: comment_hjFqX5c48JLTTwNZOwDwE3Aio7seTvWm.jpg