Wpis z mikrobloga

Hej cumple!

Kiedyś tam pisałem, że coś tam rzeźbię sobie w domu i niedawno też zacząłem robić filmiki. Wiecie, szału nie ma bo robię to dla siebie jako relaks po pracy, ale też mogę się z Wami tym podzielić bo wiem jak bardzo lubicie patrzeć kiedy ktoś pracuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak macie ochotę to zobaczcie poniższy film jak spalam stare krzesło, i jak choć trochę się Wam podoba to dajcie lajka. Wiecie dla nowego gościa na jutube to pomaga w ocenie kanału itp itd - ale tu liczę tylko na Waszą dobrą wolę :)

Przy okazji robię #rozdajo #zadarmo latarki co była ostatnio w biedronce ( ͡° ͜ʖ ͡°)- dla tych co zaplusują ten wpis. Losowanie jutro wieczorem jak się ogarnę po pracy. Mam też inne gadżety, które pewnie rozdam przy okazji następnego filmu :)

#majsterkowanie #diy #drewno #zrobtosam #youtube
dzejkob98 - Hej cumple! 

Kiedyś tam pisałem, że coś tam rzeźbię sobie w domu i nie...
  • 16
@dzejkob98: Fajny, inspirujący filmik, ale nieco kłuje mnie w oczy, że z jednej strony tytuł filmu jest po polsku, a dopiski po angielsku (restoration with fire, time to clean, thanks fot watching,..). Jeśli planujesz rozwijać kanał to może całość zrobić po angielsku wtedy masz szansę trafić do szerszej widowni.
@maccloy: No wiem... niestety nie mam talentu do tego typu spraw. Ale żonę w to ubiorę i myślę, że ogarnie to tak jak powinno być :) Poza tym, to jest zrobione bez inwestycji kompletnej. Do obicia użyłem materiału i gąbki ze starej kanapy z Ikea ;)