Wpis z mikrobloga

#miui #xiaom #redminote3pro #swiftkey

Mireczki kochane, jak w tej klawiaturze usunąć podpowiedzi? Autokorektę wywaliłem, ale podpowiedzi nadal się wyświetlają. Tak samo jak każde prawie słowo podkreśla mi na czerwono... Jakąś inną wersję zainstalować z marketu czy co?
Szukałem na necie - ale "w opcjach zaawansowanych" - gdybym takie tylko miał w ustawieniach tej klawiatury.

No i kolejna rzecz to brak obrotu w sms'ach... nie zawsze wygodnie jest mi pisać pionowo i wolałbym poziomo ale nie idzie.
Autoobrót w innych apkach działa normalnie, wiec to nic sprzętowego, ale w ustawieniach też nic nie mogę znaleźć.

Całkiem spoko te MIUI ale niektóre elementy na serio mnie wkurzają... do niektórych przywyknę - ale do tych opisanych wyżej NIGDY.
  • 6
@silwek: mam xiaomi.eu 6.9.22, obracanie w aplikacji SMS działa bez problemów. Co do SwiftKey, to przewidywania póki co nie da się wyłączyć. Dociągnij język polski i wyłącz pozostałe, wtedy problem z podkreślaniem na czerwono zniknie.
hmm ja mam te najnowsza wersje global (?) nie wiem, nowy jestem info miui i xiaomi, dziś aktualizowałem bo wyskoczyło. Co do jezyka to fakt - mam ustawione domyślne, a na polskim napisane że pobrać trzeba. to pobiorę i zobaczę.. przewidywanie dawało się wyłaczyć, ale w poprzednich wersjach z tego co wyczytałem. Zawsze coś muszą przedobrzyć i spieprzyć.
@cukru: dziękuję bardzo :) Zobaczę, pobrałem język polski i teraz przynajmniej podpowiedzi wyskakują po polsku, czasem może i się przyda zamiast klikać tyle klawiszy, a podkreślenia hmmm najczęściej używane słówka czy też bez polskich znaków kilka tygodni będę dodawał do słownika. A co do obracania to fakt, doczytałem, na początku źle szukałem, dlatego nie znalazłem odpowiedzi. Dzięki Wam za pomoc.