Wpis z mikrobloga

@matiasi: @TheSjz3: To zależy, u każdego to inaczej wygląda.

@szczesliwa_patelnia: Według mnie jedna karta powinna służyć tylko i wyłącznie na cebule centowe (te co są 3 oferty co godzinę), natomiast druga od kuponów. Na kuponach może być cały czas ten sam adres i zmieniać tylko e-mail i konto na ali, zaś na centach ciężko powiedzieć. Zmieniałbym ip, sesja incognito, spróbował zamawiać na różnych domowników. Na pewno nie łączyć kuponów
@szczesliwa_patelnia: Nie wiem czy takie kombinowania w ogóle coś dają. Niektórzy mają closed po 1 zakupie na 1 kartę, a ja na swojej klepie już 20+ cebul + kuponów, a konta różnią się tylko emailem. Wszędzie wpisuję nawet ten sam nr telefonu xD
@Roniq: A od kiedy się bawisz? Mi przez około pierwsze 35 godzin tak to działało, na pierwszym koncie udało mi się zamówić 23 rzeczy zarówno z kuponów, jak i cebulek.
@sonyman: To appka, w której założenie karty, czy też transakcje na niej są całkowicie bezpłatne. Jeśli np zablokuje nam ali tą kartę, możemy założyć nową, blokując poprzednią na rachunku, zyskując nowy nr karty, czyli coś na czym nam zależy. Więcej info już się przewijało po wypoku, pisał to wspomniany ziemniaczek.