Wpis z mikrobloga

@RandallPL: Nie miałem okazji korzystać z innych, poza pasywnymi oczywiście. Wg mnie za taką cenę dobre słuchawki. Trzeba nałożyć odpowiednio, rozciągając pałąk, a później dociągając i powinny siedzieć na głowie i uszach bdb.
Póki co strzelałem i byłem w pobliżu strzelań z 9mm, tłumią ok. Rozmowy obok słychać bdb, a jak dasz na max to słychać ulicę za budynkiem ;)

@mathix: Dam znać jak tylko w jakiś dzień ponoszę. Obecnie
Alien Gear Holster


@vicking: kolego, napiszesz parę słów o tej kaburze? 10 msc już masz za sobą, chętnie poczytam o jej użytkowaniu. Oraz co tam nosisz ciekawego w tej kaburze? :) Ja planuje CZ p10c
@Ponc3k: używam jej wybierajac się na strzelnicę, przed tym 8h siedzenia w pracy przed biurkiem. Do tego przejazd przez miasto.
Siedzenie za biurkiem bez problemow, wg mnie wygodnie. Podobnie jazda samochodem - tutaj kwestia opanowania posadzenia 4liter i wyjscia zza kółka.
Nosze HK SFP9. Z załadowanym magiem juz troche ciąży na pasku.
Jakosc wykonania kabury bdb. Troche sie luzuje od zakladania i sciagania na pasku, luzują sie śrubki tam uzyte ale
@vicking: cześć minęło już trochę czasu, jak odczucia? zastanawiam się nad kaburą do glocka 43 i Alien Gear Cloak Tuck 3.5 jest moim faworytem ale może wyczaiłeś coś co może być jeszcze lepsze pod względem ukrywania i wygody w codziennym użytku? czy da się tego używać w samym t-shircie? czyli tak by kabura miała kontakt ze skórą? nie mam jeszcze broni ale już zastanawiam się nad kaburą :)
@Ian: Kabury używałam nawet pod sama koszulka i dawala rade. Tak jak napisalem wyzej. Jako ze zmienilem HK na CZ shadow 2 to i kabury sie pozbylem ;) poszla bez problemow.
@vicking: dzięki
aktualnie rozważam

Alien Gear Cloak Tuck 3.5
SuperTuck IWB Holster
REVENANT GLOCK 43 firmy N82 Tactical

trudny wybór bo wszystkie są bardzo fajne