Wpis z mikrobloga

Poza szydełkowaniem, jak wiadomo, zajmuję się jeszcze #postcrossing i swapami pocztowymi. Dawno nie działałam nic w tej sferze, ale ostatnio pocztowcy polubili mnie chyba bardziej, bo wyjątkowo niemal wszystko dotarło do mnie całe i (prawie) na czas. Tym razem dwie paczki z Niemiec, przesyłka z Indonezji, a także parę listów i pocztówek ʕʔ Polecam to hobby jako 10/10, #poczt3lke. Więcej zdjęć i wpis na blogu :)

#chwalesie #postcrossing #hobby #wykopoczta #penpals #poczta #swap #pocztowki
rud3lke - Poza szydełkowaniem, jak wiadomo, zajmuję się jeszcze #postcrossing i swapa...

źródło: comment_UCSn7HSadlhbzW3Tvke3cE1iI7GKTR8j.jpg

Pobierz
  • 8
@rud3lke: Link do wpisu na blogu przenosi mnie na stronę wykopu. Nie wiem czy Ty zepsułeś, czy aplikacja dla iOS nie ogarnia, ale wklej normalnie adres w komentarzu jeśli możesz. Też chcę to robić! (ʘʘ)
@stefan_banach: Raczej nie utrzymuję kontaktu, swapy działają jako jednorazowa wymiana między dwoma użytkownikami. Kontakt mam z tymi, z którymi regularnie piszę listy :)
Co wysyłam? Różnie - dziś dziewczyna z Indii prosiła o puree ziemniaczane w proszku, bo słyszała że u nas się to je, a u nich nie ma :D Japończycy np. uwielbiają kisiel, budyń i wszelkie produkty instant od nas, bo ponoć lepsze niż ich własne. Głównie wymieniam się