Wpis z mikrobloga

#moderacjacontent #neuropa #2to6content

Moderacja przyznaje, że plumkający przyjaciel niesłusznie został zbanowany

Kalafiorowy mirek był zbanowany za spam/flood, ale bodajże po 24h ban został zdjęty

Moderacja tłumaczy na czym polega spam/flood:

Flood - umieszczanie takiej samej/podobnej treści w wielu miejscach w serwisie. Kopiuj-wklej.

i dodatkowo dodaje info:

Jeśli znowu będzie floodował to na pewno .

Mija miesiąc i kilka usuniętych wpisów za spam/flood oraz ban za nietagowanie politycznych znalezisk

6.09.2016

http://www.wykop.pl/wpis/19496125/moderacja-dziabneliscie-mi-wpis-i-powiadomienia/ okolo godz. 15:00 :

@moderacja dziabneliście Mi wpis i powiadomienia ?


Parę minut później:

http://www.wykop.pl/wpis/19496133/moderacja-dziabneliscie-mi-wpis-i-powiadomienia-bo/

@moderacja dziabneliście Mi wpis i powiadomienia ? Bo mi nagle znikł kawał aktywności a jak klikam na koperte to mi sie 2 wpisy wyswietlaja zamiast ostatnich iluś tam


Zgłaszam drugi wpis który, cytując moderacje, jest taką samą/podobną treścią.

2to6 uznaje, że nie jest to floodem

Zgłaszam zatem pierwotny wpis, dopisując przykłady innych wpisów, za które kalafiorowy mirek został już przez moderacje poprawione - ergo dobrze zrozumiałem wytyczne moderacji

17XR uznaje, jest to flood

z tego co pisaliście, Kalafior dostał ostrzeżenie. Naliczyłem około 4-5 sytuacji w których nagminnie łamie zasadę i flooduje.

Pytania dwa:

Dlaczego Kalafior nie jest zbanowany, mimo że zapowiadaliście, że przy powtarzaniu tego procederu Ban będzie?

Dlaczego 2to6, mimo że wcześniej chyba nawet przyznawał mi racje, dzisiaj nie przyznał mi racji, a przyznał mi rację 17xr?
Goofas - #moderacjacontent #neuropa #2to6content

Moderacja przyznaje, że plumkając...

źródło: comment_gAIRdJohN66dvUQNX7rcLE6JfJfQN4RD.jpg

Pobierz
  • 9
@Goofas: Tak działa moderacja, możesz mieć totenkopf, trójramienną swastykę(używaną przez neonazistów z blood and honor) w avatarze i nic ci nie zrobią a za papieża z filtrem LGBT ostrzeżenie xD
To że mu się 2 razy coś wysłało nie znaczy, że to jest flood i utrudnianie w korzystaniu z serwisu.

@Moderacja: ja się tylko i wyłącznie powołuje na Waszą regułkę.

Flood - umieszczanie takiej samej/podobnej treści w wielu miejscach w serwisie. Kopiuj-wklej.


Była taka sama/podobna treść? była. Byla w różnych miejscach? była.