Wpis z mikrobloga

Everesting (8848m) & High Rouleur’s Society (10 000m) wpadły do kolekcji.

Bez wątpienia najbardziej wymagające fizycznie (gdy patrzymy na obciążenie mięśnie & stawy) wyzwanie w moim życiu, trudniejsze od 1000km bez snu, ale to pewnie dlatego że żaden ze mnie "góral". Parę rzeczy teraz trochę boli... Ale... Ku chwale #drozdzowkarze!

Strava i Endomondo. W skrócie (wg licznika) 333km i 10 258m w górę. Ile to jest > 10 000m w górę? Dużo. Cholernie.

Wielkie dzięki wszystkim (ponad 20 osób), którzy przyjechali, kibicowali, przywozili żarcie etc. i jeździli ze mną od rana do nocy. Było dzięki temu bez porównania łatwiej, bo mogłem się skupić tylko na podjeżdżaniu Kopca Kościuszki (117 razy) i nie umarłem z nudów... Wołał będę w podsumowaniu na równiku, jak mi się ujawnicie kto był, bo nowych osób nie spamiętałem. Ale to za parę dni, bo fotki, bo czasu brak.

Teraz pojawia się pytanie? Co głupiego odstawić w przyszłym roku?! Jakieś pomysły?

Ku chwale #drozdzowkarze! Everesting zdobyty jako 11. osoba w Polsce.

#metaxynarowerze #rower #szosa #everesting
Pobierz metaxy - Everesting (8848m) & High Rouleur’s Society (10 000m) wpadły do kolekcji.

...
źródło: comment_478VVsZcDSHmWHSTyPIGsiUniwXjuwlO.jpg
  • 81
Widziałem na stravie, że troche brakuje do 10k


@szpila68i: Strava to sobie liczy jak chce, nie policzy inaczej, bo dane nie są z Garmina. Ale... Nie męczy mnie to. Ja wiem ile było, Sigma ma wysokościomierz i to styknie. Poza tym Strava jest głupia. Zrobiłem 117 razy segment z 86m co już daje > 10 000m, do tego dojazd na Kopiec i z niego (ponad 100m), a ono i tak wie
Graty, choć miała być jakaś górka obok Twojego rodzinnego domu ;)


@Bolo92: Miała, ale wygrało oświetlenie drogi pod Kopiec i znajomi w pobliżu i była to genialna decyzja.
trochę nie rozumiem, na wiki jest podana Całkowita wysokość 34,1 m, Ty piszesz że podjechałeś 117 razy, skąd te 10 tysięcy? ;P


@xCinek: Bo kolego nie wjeżdżałem na Kopiec, tylko pod Kopiec. Na Wzgórzu bł. Bronisławy. Podjazd tam ma 86m x 117 = 10 062m + trochę ponad 100m na dojazd z domu pod miejsce startu i powrót do domu.